30-metis Prancūzijos tenisininkas, prieš savaitę laimėjęs Prezidento taurės turnyrą, finale 6:2, 6:1 nugalėjo 21 metų suomį Juho Paukku (617).

V. Gerulaičio atminimo turnyro prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių. Pagrindinį turnyrą pradėjo 32 tenisininkai iš 18 šalių. Nugalėtojui atiteko 1300 JAV dolerių ir 12 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų.

Pusfinalyje N.Coutelot, kuris 2002 metų gegužės mėnesį pasaulio reitinge buvo pakilęs į 87-ąją vietą, 6:0, 6:1 nugalėjo savo tėvynainį Thomasč Cazesą-Carrere'a (869), o J. Paukku 6:3, 6:2 įveikė 23 metų lietuvį Gvidą Sabeckį (734).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.