Badmintonas
„Prieš metus nebuvau tikras, ar dabar būsiu gyvas. Pergalė - tiesiog būti čia, kalbėtis dabar su jumis“, - sakė žurnalistams čekas Petras Koukalas, startavęs Londone nepraėjus ir dvejiems metams po to, kai jam buvo diagnozuotas vėžys.
Krepšinis
„Mes negalėjome pataikyti į ežerą!“, - taip emocingai Nigerijos krepšinio rinktinės treneris komentavo savo auklėtinių pralaimėjimą rungtynėse su lietuviais.
Paplūdimio tinklinis
„Paprasta sporto šaka. Kamuolį reikia permušti per tinklą. Tinklo liesti negalima. Trys lietimai kiekvienoje pusėje. Reikia stengtis, kad po maudimosi kostiumėliu nepatektų smėlio. Aš tai darau jau 20 metų, bet dar gerai neišmokau“, - kalbėjo apie savo sporto šaką australė Natalie Coock.
Londono olimpinių žaidynių čempionės amerikietės Kerri Walsh Jennings požiūris šiek tiek skiriasi.
„Kartais paplūdimio tinklinis - tai tik alus ir gražios figūros su bikiniais, kurios privilioja publiką. Bet kita vertus - tai įtempta kova, kuri išlaiko žiūrovus iki pabaigos“.
Dviračių sportas
Olimpinė čempionė iš Australijos Anna Meares po varžybų treke su tam tikru palengvėjimu pareiškė.
„Kokia laimė, kad nusidažiau plaukus dar prieš olimpines žaidynes! Kitaip būčiau čia pražilusi“.
Žolės riedulys
Vokietis Oliveris Kornas, su komanda iškovojęs auksą, buvo paklaustas, ar tiesa, kad jis labai ilgai šventė pergalę. „Žinoma. Aš gėriau alų 36 valandas“, - atsakė čempionas.
Dziudo
Imtynininkas Ole Bischofas iš Vokietijos, pralaimėjęs finalo kovą, pasakė, kad nežinąs, ar jam verta šokti į Temzę.
„Pergalės atveju ketinau šokti į Temzę. Dabar net nežinau, ką darysiu“.
O 2016 metais įvyksiančių Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos režisierius italas Marco Balichas leido suprasti neketinąs kopijuoti atidarymo ceremonijos Londone.
„Mes neversime Brazilijos prezidentės šokti iš sraigtasparnio“, - pareiškė jis.