Vokiečiai antradienio vakarą 86:73 (22:10, 18:30, 20:11, 26:22) nugalėjo Brazilijos krepšininkus (0-2).

Į ketvirtfinalį patekę vokiečiai ir prancūzai dar sužais mačą dėl pirmosios vietos grupėje.

Vietą ketvirtfinalyje jau anksčiau užsitikrino ir Kanada.

Gordono Herberto auklėtiniai pradėjo susitikimą pelnydami 8 taškus be atsako, o jau netrukus buvo įgytas ir dviženklis pranašumas 17:6.

Antrajame kėlinyje vokiečiai nutolo jau 24:10, bet brazilai lengvai nepasidavė. Sužaidę sėkmingą atkarpą, Brazilijos krepšininkai netgi persvėrė rezultatą savo naudai – 31:30.

Po pertraukos rungtynių kontrolę į savo rankas susigrąžino Vokietijos krepšininkai, kurie po Isaaco Bongos dėjimų atsiplėšė 60:51.

Ketvirtajame kėlinyje Denniso Schroderio vedama Vokietijos rinktinė pabėgo 73:57, todėl daugiau klausimų dėl nugalėtojų nebekilo.

Vokietija: Dennisas Schroderis 20 (22 naud. bal.), Franzas Wagneris 17, Isaacas Bonga 15, Andreasas Obstas 14, Moritzas Wagneris 8 (6 atk. kam.).

Brazilija: Yago dos Santosas 18 (8 rez. perd., 22 naud. bal.), Vitoras Benite 17, Lucasas Diasas 9 (5 atk. kam.), Gui Santosas 8 (5 atk. kam.).