Nuo pat rungtynių pradžios vokiečiai atrodė gerokai pranašesni už savo varžovus ir jau antrajame kėlinyje įgijo 16 taškų persvarą.

Užduoties neleisti būti sutriuškintiems japonų nacionalinėje ekipoje ėmėsi Rui Hachimura ir Yuta Watanabe. Tačiau vien jų pastangų neužteko.

Po pertraukos pasaulio čempionai apsukų nemažino ir prasidėjus paskutiniam ketvirčiui skirtumas išaugo iki 19 taškų (83:64).

Nugalėtojų rinktinėje rezultatyviausias buvo Franzas Wagneris. Jo sąskaitoje 22 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Danielis Theisas pridėjo 18, Moritzas Wagneris 15, Dennisas Schroderis 13 (10 rez.p.), Isaacas Bonga 11 taškų.

Japonijos rinktinėje išsiskyrė R. Hachimura ir Y. Watanabe. Jie surinko atitinkamai 20 ir 16 taškų.

Olimpinio krepšinio turnyro starte Australijos rinktinė 92:80 nugalėjo ispanus.

Kitose rungtynėse liepos 30-ą dieną japonai susigrums su šeimininkais prancūzais, o Vokietijos rinktinė žais su Brazilija.