Lietuvos atstovas T. Juška 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale finišavo trečias ir iškovojo bronzos medalį. Jo startas – puikus, o plaukimo viduryje atrodė, jog lyderiauja. Tiesa, varžovus lietuvis prisileido per arti ir turėjo pasitenkinti trečia vieta – finišą pasiekė per 22,34 sek. – vos 0,01 sek. vėliau nei ispano Luca Hoeko le Guenedalo.

Auksą iškovojo italas Lorenzo Ballarati – 50 m išplaukė per 22,20 sek.

T. Juška atrankoje užėmė trečią vietą, kai finišavo per 22,65 sek., o pusfinalyje lietuvis buvo dar greitesnis – distanciją įveikė per 22,58 sek. ir su identišką laiką parodžiusiu Italijos plaukiku Carlos D’Ambrosio pasidalino taip pat trečią vietą.

Bronzos medalius Lietuva iškovojo ir estafečių rungtyje. Lietuvos komanda – Mantas Kaušpėdas, Smiltė Plytnykaitė, Kristupas Trepočka ir Sylvia Statkevičius – 4 kartus 100 metrų išplaukė per 3 min. 50,23 sek. Antroje vietoje – Italija (3 min. 49,95 sek.), o auksu pasipuošė Didžiosios Britanijos atstovai (3 min. 49,55 sek.).

Atrankoje lietuviai taip pat buvo treti.