15-mečio T. Juškos triumfas įvyko 100 metrų laisvu stiliumi plaukimo rungtyje, kur lietuvis pademonstravo 48,74 sek. laiką ir finišavo pirmas. Sidabro medaliu pasitenkinti teko kroatui Vlaho Nenadičiui (48,80 sek.), o italas Carlosas D’Ambrosio iškovojo brozną (48,99 sek.).

S. Plytnykaitė Europos vicečempionės vardą užsitarnavo 100 metrų plaukimo krūtine finale. Jaunoji sportininkė distanciją užbaigė per 1 min. 7,91 sek., pagerino savo karjeros rezultatą ir buvo antra.

Smiltė Plytnykaitė

Pirmąją vietą užėmė Estijos atstovė Eneli Jefimova, kuri finišavo per 1 min. 6,12 sek., bronzos medaliu pasipuošė britė Theodora Taylor – 1 min. 8,59 sek.

Paskutinė iš lietuvių plaukė P. Kondraškaitė, kuri 50 m plaukimo peteliške rungties finale pagerino Lietuvos rekordą, kurį ji užfiksavo anksčiau tame pačiame čempionate. Sportininkė distanciją įveikė per 26,71 sek. – 0,01 sek. greičiau nei šeštadienį. Rekordas prieš P. Kondraškaitę priklausė Rūtai Meilutytei.

Patricija Kondraškaitė

50 m plaukimo peteliške rungtis baigėsi neįprastai – paskelbtos dvi čempionės. Lygiai tokiu pačiu laiku distanciją baigė danė Martine Damborg ir kroatė Jana Pavalič – 26,21 sek. Trečia liko vokietė Anna Maria Borstler, kuri finišavo per 26,44 sek.