Ketvirto kėlinio pabaigoje atrodė, jog italai netrukus triumfuos: likus 16 sek. prancūzas Evanas Fournier siuntė italų lyderį Simone Fontecchio prie baudų metimo linijos.

Italas galėjo didinti pranašumą iki 4-ių taškų ir ženkliai priartinti komandą prie pergalės, tačiau abu baudų metimai skriejo pro šalį (77:75).

Prancūzai per likusias sekundes sugebėjo suregzti rezultatyvią ataką, likus 5-ioms sekundėms Thomas Heurtelis dvitaškiu išlygino rezultatą (77:77).

Italijos rinktinės emocingasis strategas Gianmarco Pozzecco paprašė minutės pertraukėlės ir rankas pakėlęs ryžtingai artėjo lemtingas baudas prametusio S. Fontecchio link.

Tačiau po akimirkos G. Pozzecco tik tvirtai apsikabino S. Fontecchio, spėjo kažką ištarti ir netrukus dalino nurodymus savo auklėtiniams.

Paskutinis pasitarimas nepadėjo, komandos stojo žaisti pratęsimą, o ten jau ritmą diktavo prancūzai, patekę į Europos čempionato pusfinalį.