Staigmeną vienetų varžybų šešioliktfinalyje antradienį pateikė 20-metis austras Dominicas Thiemas (ATP-70), 1:6, 6:2, 6:3 įveikęs trečiąjį reitingą turėjusį praėjusių metų šio turnyro laimėtoją šveicarą Stanislasą Wawrinką.

Kituose antradienį vykusiuose šešioliktfinalio mačuose penktas pagal skirstymą ispanas Davidas Ferreras 7:6 (8:6), 5:7, 6:3 įveikė tėvynainį Albertą Ramosą, aštuntas pagal reitingą Milošas Raoničius iš Kanados 6:3, 6:3 nugalėjo prancūzą Jeremy Chardy, dešimtoji raketė japonas Kei Nishikoris 6:3, 6:1 įrodė savo pranašumą prieš ispaną Guillermo Garcią-Lopezą, o ispanas Roberto Bautista 2:6, 7:6 (7:4), 6:1 įveikė dar vieną Ispanijos atstovą Fernando Verdasco.

Paskutiniuoju šešioliktfinalio dalyviu tapo kroatas Marinas Čiličius, paskutinėje pirmojo rato (1/32 finalo) dvikovoje 6:1, 6:1 nepalikęs vilčių portugalui Joao Sousai.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 698 720 eurų čekis bei 1000 ATP klasifikacijos taškų.

Moterų varžybose – P. Kvitovos, A. Ivanovič, S. Errani ir S. Stosur pergalės

Ispanijos sostinėje vykstančiame WTA serijos „Mutua Madrid Open“ tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 3,7 mln. eurų, antradienį paaiškėjo dar keturios vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo visos aukštesnį reitingą turėjusios žaidėjos: penktoji raketė čekė Petra Kvitova 2:6, 6:2, 6:1 įveikė Varvarą Lepčenko iš JAV, dešimtoji pagal skirstymą italė Sara Errani 6:3, 6:1 nepaliko vilčių tėvynainei Francescai Schiavonei, vienuoliktoji pagal skirstymą serbė Ana Ivanovič 6:4, 6:2 nugalėjo kitą Serbijos tenisininkę Bojaną Jovanovski ir australė Samantha Stosur 7:5, 3:6, 6:1 palaužė ispanės Garbines Muguruza Blanco pasipriešinimą.

Turnyro nugalėtojai be pagrindinio prizo atiteks beveik 700 tūkstančių eurų čekis ir 1000 WTA klasifikacijos taškų.