Antra turnyro raketė Monica Puig iš Puerto Riko 6:2, 6:3 sutriuškino olandę Cindy Burger, rusė Aleksandra Panova 6:4, 6:1 įveikė trečią pagal reitingą kroatę Ajlą Tomljanovič, brazilė Teliana Pereira 6:1, 6:4 nugalėjo ketvirtą pagal skirstymą italę Francescą Schiavonę, o penkta raketė Jaroslava Švedova iš Kazachstano 6:4, 6:7 (5:7), 6:2 privertė pasiduoti ukrainietę Maryną Žanevską.

Kituose mačuose pergales iškovojo ir vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvėmis tapo korto šeimininkė, trys amerikietės, Liuksemburgo tenisininkė ir Juodkalnijos atstovė.

Mariana Duque (Kolumbija) - 7-Timea Baboš (Vengrija) - 6:4, 6:7 (10:12), 6:3;
8-Irina Falconi (JAV) - Sorana Cirstea (Rumunija) - 6:4, 6:1;
Nicole Gibbs (JAV) - Anastasija Rodionova (Australija) - 6:3, 7:5;
Sachia Vickery (JAV) - Kristina Kucova (Slovakija) - 6:0, 5:7, 6:4;
Mandy Minella (Liuksemburgas) - Patricia Mayr-Achleitner (Austrija) - 4:6, 7:5, 6:2;
Danka Kovinič (Juodkalnija) - Maria Paulina Perez (Kolumbija) - 6:4, 6:1.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.