Tuo tarpu šeštą reitingą turinti kanadietė Eugenie Bouchard, 6:3, 4:6, 6:3 įveikė praėjusių metų šio turnyro finalininkę antrą raketę serbę Jeleną Jankovič.

Kituose ketvirtfinalio mačuose pergales taip pat iškovojo žemesnį reitingą turėjusios tenisininkės: slovakė Jana Cepelova 6:2, 6:1 nepaliko vilčių dvyliktajai pagal reitingą tėvynainei Danielai Hantuchovai, o keturioliktąjį reitingą turinti vokietė Andrea Petkovič 6:3, 1:6, 6:1 privertė pasiduoti devintąją raketę čekę Lucie Šafaržovą.

Vienetų varžybų nugalėtojai kartu su pagrindiniu prizu atiteks 120 tūkst. dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų.

WTA serijos moterų teniso turnyro Meksikoje vienetų varžybose paaiškėjo pusfinalio dalyvės

Meksikoje vykstančiame WTA serijos tarptautiniame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 500 tūkst. JAV dolerių, penktadienį paaiškėjo pusfinalio dalyvės.

Pergales ketvirtfinalyje iškovojo ir toliau kovą tęsia dvi serbės - antrąjį reitingą turinti Ana Ivanovič bei Jovana Jaksič, trečioji pagal skirstymą danė Caroline Wozniacki bei japonė Kimiko Date-Krumm.

2-Ana Ivanovič (Serbija) - 6-Magdalena Rybarikova (Slovakija) 6:1, 0:6, 6:2;
Jovana Jaksič (Serbija) - Julia Boserup (JAV) 6:3, 6:0;
3-Caroline Wozniacki (Danija) - Karolina Pliskova (Čekija) 6:7 (3:7), 6:3; 6:3;
Kimiko Date-Krumm (Japonija) - 8-Monica Puig (Puerto Rikas) 6:4, 6:7 (2:7); 6:4.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 111 389 dolerių čekis bei 280 WTA reitingo taškų.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)