Kitame ketvirtfinalio mače fiksuotas netikėtumas: ATP reitinge 25-ąją vietą užimantis britas Jackas Draperis 6:3, 7:5, 6:2 įveikė australą Alexą De Minaurą (ATP-10).

Danillas Medvedevas "US Open" turnyre pralaimėjo ketvirtfinalyje

Atvirojo JAV čempionato vyrų vienetų varžybų stipriausiųjų ketverte – du kortų šeimininkai, nes kitame pusfinalyje (09.06) susikaus amerikiečiai: Tayloras Fritzas (ATP-12) ir Francesas Tiafoe (ATP-20).

Jannikas Sinneris "US Open" ketvirtfinalyje įveikė rusą Daniilą Medvedevą

Moterų vienetų turnyro ketvirtfinalyje amerikietė Jessica Pegula (WTA-6) pateikė staigmeną: 6:2, 6:4 įveikė pirmąją planetos raketę, lenkę Igą Swiatek.

Ji pusfinalyje (09 06 d. naktį Lietuvos laiku) susitiks su Karolina Muchova (WTA-52), kuri ketvirtfinalyje 6:1, 6:4 įveikė brazilę Beatriz Haddad Maia (WTA-21).

Kitame pusfinalyje baltarusė Aryna Sabalenka (WTA-2) susitiks su JAV atstove Emma Navarro (WTA-12), kuri pirmą kartą pasiekė „Grand Slam“ turnyro pusfinalį (09 06 d. naktį Lietuvos laiku).

A. Sabalenka per žingsnį nuo to, kad pakartotų 2023-iųjų pasiekimą, kuomet taip pat buvo pasiekusi „US Open“ finalą.