„Šį kartą pasirinkome garbanojimą karštomis žnyplėmis. Pirmiausia išdžiovinsime plaukus. Naudosime produktą, kuris apsaugo nuo džiovintuvo karščio. Pasirenkame tinkamą džiovintuvo režimą – ne didžiausią ir ne pačią karščiausią oro srovę. Džiovintuvo pagalba suformuojame plaukus, daugiausia darbo reikia įdėti viršugalvyje, bet nepersistengti“, – apie plaukų garbanojimo pradžią pasakojo specialistė.

Svarbus niuansas – reikia stengtis, kad plaukai neperdžiūtų, juose vis tiek turi likti nedidelis procentas drėgmės. „Jei plaukai perdžiūva, vis bandoma performuoti, jie nebepasiduoda, praktiškai reikia vėl išsitrinkti plaukus ir pradėti nuo nulio“, – sakė kirpėja. Dar viena svarbi detalė, dirbant su karštais instrumentais, svarbu apsaugoti save. Tam gali pasitarnauti apsauginė pirštinė.

„Jums pasirinkau 180 laipsnių karštį. Reikės kelių segtukų, kurie padės suskirstyti plaukus, kad procesas vyktų greičiau. Siūlau atskirti viršugalvio dalį, nes ji finalinė ir užbaigimo, apatinį pakaušį ir smilkinius. Sudėtingiausias iššūkis yra su apatiniu pakaušiu. Nuo jos ir pradėsiu. Labai didelio įdirbio nereikia, naudoju šachmatinį metodą, kai vieną sruogą suku į vieną pusę, kitą – į kitą. Čia turime sukurti tokį netvarkos įspūdį, kad po to bendrai visas darbas sueitų į bendrą visumą. Viršugalvyje reikėtų truputį daugiau tvarkos, bet žiūrėti, kad šukuosena netaptų labai lėliška. Šie darbai nereikalauja didelio kruopštumo ir išbaigtumo, nes kitaip atrodys labai dirbtina“, – patarimais dalijosi specialistė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)