Penktadienio aprangos kodo fotoreportažas iš „Lietuvos Draudimo„Masinės mados parduotuvių lentynos lūžta nuo ryškių ir blizgančių festivalių aksesuarų ir specialiai jiems kurtų drabužių, rašoma pranešime spaudai.
Vis dėlto, tokią madą renkasi ne visi – kai kurie mieliau renkasi tuos, kuriais galės vilkėti ir vėliau. O ką mums pataria mados pasaulio atstovai?
Pasak „AXY“ vyriško prekių ženklo vadovės Agnės Pučkoriutės, dažniausias patarimas, kokį ji išgirsta yra: „pasiimk, ko negaila“.
Vis dėlto, kūrėja siūlo į šį patarimą žiūrėti kitaip: „mano nuomone, reikėtų pasiimti ne tai, ko negaila, o tai, kas „atlaikytų“. Dažniausiai tai, „ko negaila“ yra atsibodę, nebepatinkantys drabužiai, kuriais atsikratyti ieškome priežasčių. Kodėl per renginius, kurių laukėme ištisus metus, turėtume patys sau nepatikti? Turiu 3 taisykles, kuriomis vadovaujuosi dėdamasi daiktus į kuprinę:
1. Festivalio metu daug laiko praleidi lauke, todėl natūralu, kad tavo kėde tampa pieva, o maisto iš furgonėlio neturi ant ko stabiliai pasidėti. Dažnai dalis to skanaus dešrainio ar vėsinančių ledų „nutūpia“ ant tavo marškinėlių ar džinsų, o į kuprinę netelpa tiek rūbų, kad visada būtum švarus ir pasitempęs.
2. Nors festivalių metu nemažai žmonių renkasi drąsesnį ir individualesnį stilių nei grįžę į miestą, vis dėlto skeptiškai žiūriu į parduotuvių peršamus festivalių atributus ar tendencijas, kuriomis puošiamės tik tų renginių metu.
Kaip jau ir kalbėjau apie dėmes, festivalio metu tu nenori jaudintis ir dėl galimų suplyšimų, įdrėskimų ar panašiai. Todėl savo kuprinėje vietą švaistau tik kokybiškiems daiktams, kurie žinau, kad nesuplyš ir nesukels nepatogumų. Labai mėgstu prekinius ženklus, kurie siekia aukštos kokybės, kelia sau aukštus standartus.
Festivalių metu išryškėja du žmonių tipai: tie, kurie stengiasi išsiskirti iš minios, ir tie, kuriems dėmesys nė motais. Bet kokiu atveju, svarbu jaustis patogiai ir gerai praleisti laiką, todėl būtina nepamiršti pagrindinio aksesuaro – šypsenos.