Seminarai yra kas kiek laiko vis organizuojami stilisčių ir mados žinovų. Kuriami įvairūs pristatymai apie tai, kaip derinti drabužius, kaip tvarkytis spintą, kaip apsipirkinėti ir kitus klausimus, praplečia jų dalyvių suvokimą apie stilių ir sukonkretina užduotis, kaip kurti savo garderobą. Kuo daugiau informacijos žinai, tuo sunkiau suklysti.

Paprastai tokie seminarai trunka nuo valandos iki dviejų. Tris, jei paskutinėje dalyje vyksta gyvas lektoriaus ir dalyvių bendravimas ar praktinės užduotys. Jų kaina svyruoja nuo 10 iki 60 eurų.

Šįkart „Delfi“ išbandė stilistės Mildos Glebutės video seminarą „Kaip per „black Friday“ išpardavimus neprisipirkti nereikalingų daiktų?“. Jame buvo pristatyta detali apsipirkimo patarimų informacija.

Kodėl ir kaip mes perkame? Kaip apsipirkinėti per išpardavimus? Apsipirkimo gyvai ir online skirtumai bei drabužių derinimas – tai tik dalis temų, kurios buvo atvertos seminaro metu. Taip pat kiekviena seminaro dalyvė gavo ir priedą, rekomenduotinų pirkinių sąrašą.

Dalį seminaro sudarė teorinė dalis. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad impulsyvus pirkimas ir jo sukuriamas dopaminas gali baigtis netgi pirkimo priklausomybe? Taip pat buvo galima sužinoti apie kitus perdėto greitosios mados pirkimo pavojus, marketinginius triukus, gudrias mūsų pojūčių stimuliacijas bei kitus dalykus, kuriuos verta turėti omenyje, jeigu nenorite parduotuvėje palikti visos piniginės.

Svarbiausia, pasak M. Glebutės, per išpardavimus apsipirkti naudojantis sąmoningo apsipirkimo sistema. Tai yra, svarbu žinoti, ko jums apskritai reikia, ir tą sąrašą verta turėti galvoje ne tik per išpardavimus – visą laiką. Kai per išpardavimą ieškote daiktų, ieškokite jų būtent pagal tą „ko man šiaip ar taip reikia“ sąrašą – tai bus geriausias argumentas pirkti, teigia stilistė.

Pačiam ar drauge su stilistu peržiūrėjus spintos turinį, galima išsigryninti sąrašą, ką reikia įsigyti, jog su naujais ir spintoje likusiais rūbais galėtumėte sudaryti geriausius derinius. Kitas svarbus punktas – apriboti biudžetą. Žinant, kiek galite išleisti, pasirinkimai taps daug aiškesni. Seminare sudėliotas visas konkrečių 9 žingsnių, kaip apsipirkti išpardavimo metu, planas. Taip pat išskirti 5 žingsniai, kaip apsipirkinėti fizinėje parduotuvėje, ir žingsniai, kaip apsipirkti internetu. Pasirodo, šios dvi aplinkybės apsipirkimo metu sudaro didelį skirtumą!

Stilistė aptarė ir daiktus, kuriems verta skirti didesnę sumą. Tai: paltas, batai, megztiniai, džinsai ir apatinis trikotažas. Seminare buvo pristatyta kiekvieno šių daiktų analizė, paaiškinta, kaip juos rinktis, į ką atsižvelgti ir, be abejo, kokių batų ar apatinių vengti.

Paskutinėje seminaro dalyje pristatyta drabužių derinimo svarba. Stilistė pateikė schemas, kuriomis naudojantis galima įsivaizduoti, kaip derinsite per išpardavimą įsigytus rūbus su jau spintoje turimais. Taip pat schemos padės susikurti derinius ir iš iki šiol nešiotų drabužių.

Seminaras ne tik labai pavykęs, bet ir naudingas ateičiai. Išsisaugojus tam tikras jo dalis ar persirašius idėjas, patarimus galima naudoti dar ilgai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją