Kas atrodė geriausiai?
Daugelis karūnavimo žiūrovų tikriausiai nenutuokė, kad konservatorių parlamentarė Penny Mordaunt šitaip pasižymės, tačiau ji buvo viena iš labiausiai komentuojamų viso karūnavimo viešnių, ypač dėl savo įspūdingos aprangos.
Kaip pastebėjo Euronews.com, P. Mordaunt vilkėjo „Safiyaa“ kurtą suknelę ir peleriną bei stambią „Jane Taylor“ galvos juostą, išsiuvinėtus „Hand and Lock“ su auksiniu „Privy Council“ paparčio motyvu.
Velso princesė Kate ir jos aštuonmetė dukra Velso princesė Šarlotė vilkėjo gražiai išsiuvinėtus „Alexanderio McQueeno“ kostiumus su rožių, erškėčių, narcizų ir šapalų motyvais, emblemomis, reiškiančiomis keturias Jungtinės Karalystės tautas. Abi taip pat dėvėjo galvos apdangalus – o ne tiaras, paisydami Charleso norų. Apdangalus sukūrė drabužių meistrė Jess Collett kartu su „Alexanderio McQueeno“ kūrybos direktore Sarah Burton.
Velionės karalienės Elžbietos II antroji pusseserė ledi Helen Taylor sužavėjo „Dior“ ansambliu.
Tarp geriausiai besirengiančių karališkųjų asmenų buvo ir Nyderlandų karalienė Maxima, pasipuošusi pagal užsakymą pagaminta olandų dizainerio Jano Taminio suknele.
Ispanijos karalienė Letizia lydėjo savo veržlų vyrą karalių Felipe VI, vilkėdama rožinį „barbie-core“ kostiumą ir derančią „Scala Insignia“ skrybėlę, kurią specialiai jai sukūrė „Carolina Herrera“ kūrybos direktorius Wesas Gordonas.
Tobula elegancija išsiskyrė ir Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas su žmona Brigitte Macron. Jos kreminė suknelė ir derančios medžiagos bei spalvos apsiaustas buvo tikras pavyzdys, kaip svečiams puoštis tokia proga.
Kas atrodė blogiausiai?
Nors dauguma svečių atrodė gerai ar bent jau tinkamai, sekmadienio karūnavimo koncerte pasirodžiusi JAV popžvaigždė Katy Perry pademonstravo, kas nutinka, kai amerikietis per daug stengiasi patekti į labai britišką renginį. Jos alyvinė apranga su operinėmis pirštinėmis ir milžiniška skrybėle išsiskyrė dėl netinkamų priežasčių, tačiau jos „Vivienne Westwood“ kaklo papuošalas buvo puikus britų dizaino akcentas.
Borisas Johnsonas ir jo žmona Carrie buvo vieni prasčiausiai apsirengusių tą dieną, o buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas, kaip visada, atrodė pasišiaušęs. Carrie bandymai atrodyti dailiai buvo pernelyg „iš devintojo dešimtmečio“ ir ji vilkėjo per daug mėlynos spalvos atspalvių vienoje aprangoje. Abiem šios politinės poros nariams pasirodyti elegantiškai nepavyko.
Prasčiausiai per karūnavimą apsirengusi buvo konservatorių parlamentarė Therese Coffey. Jos „Union Jack“ rašto skara buvo tarsi vyšnia ant išties siaubingos aprangos, moteris ryškiu spalvynu atrodė it klounas.