Vakaro dalyvės sužinojo daug naujų ir naudingų dalykų apie aromaterapiją. Tuomet pačios rinkosi joms patinkančius aliejus ir vienam vakarui tapo aromatų kūrėjomis. Neveltui sakoma, kad mėgstamiausias kvapas atspindi ir mūsų asmenybę, rašoma pranešime spaudai.

Šiai minčiai linkusi pritarti ir aromaterapijos žinovė, „Aromáma“ įkūrėja Giedrė Veličkienė.

„Kitaip ir būti negali. Kvapai atspindi, kokia yra žmogaus asmenybė, padeda pažinti kito vidinį gyvenimą, suprasti, kas vyksta jo viduje, koks tikrasis jo pasaulis“, – mano G. Veličkienė.

Kaip pasakojo Giedrė, citrusinius kvapus renkasi entuziastingi, sportiški, komunikabilūs žmonės, kuriems lengva bendrauti. Tuo tarpu, medžių, miško, pušų – aristokratiški, turintys daug atsakmomybių. Dažnai jų trokštame etape, kada norisi įsižeminti, priimti esminius gyvenimo sprendimus, reikia sėslumo. Prieskoniniai kvapai atspindi kūrybingumą, bohemiškumą, aiškų savęs pozicionuojančio žmogaus portretą. Vaistažolių kategorija: šalavijas, levanda, ramunė, – tokius kvapus paprastai renkasi jautrūs, švelnūs, meniški, gebantys pasirūpinti tiek savimi, tiek kitu. Gėlės – tiems, kurie myli gyvenimą, yra laisvi, drąsūs, kūrybingi ir be galo pasitiki savimi, pasižymi veržlumus.

Pasak renginyje su visa šeima dalyvavusios žinomos šokėjos Gintarės Slausgalvienės, eidama į renginį ji maniusi, kad kvepalų gamybos procesu daugiausia mėgausis juodvi su vyresniąja dukra. Tačiau, didelei moters nuostabai, labai smagiai į šį kvapnų žaidimą įsitraukė visa jos šeima. Tiesa, Gintarės mažylė dukra dirbo kaip tikra parfumerė ir sukūrė, turbūt, labiausiai iš visos šeimos išsiskyrusius kvepalus su gan ryškia pačiuolių nata.

„Pastebėjau, kad mudu su vyru pasižymėjome labai panašius mums patikusius ingredientus, tačiau galutinis rezultatas buvo gana skirtingas. Man šiuo metu beprotiškai trūksta saulės, todėl mano sukurtas kvapas dvelkia egzotiniais žiedais ir gaiviu citrusu, vos vos atsiremdamas į kedro medieną. Na, o Tomo kvepalai gerokai sodresni, daugiau išryškėja medienos bei prieskonių aromatas, tačiau kiek pabuvęs ant odos jis įgauna maloniai aksominį švelnumą. Na, vienbalsiai nuspredėme, kad patirtis tikrai buvo labai įdomi ir unikali“, – po renginio šypsodamasi sakė G. Slausgalvienė.

Šiame renginyje buvo galima sutikti ir kaunietę vizažistę bei dailininkę Gintę Ramutytę su sužadėtiniu.

„Mano svajonių aromatas – ryškus, intensyvus, po savęs paliekantis ilgą šleifą ir priverčiantis atsisukti. Rinkdamasi kvepalus visuomet pirmiausiai ieškau įsimintino, egzotiško kvapo. Mėgstu smilkalų, medžio, odos natas kvepaluose“, – sakė Gintė.

Pasak moters, ji renginio metu labai daug sužinojusi apie aromatų kilmę, jų kvapų reikšmę ir poveikį žmogui. G. Ramutytė sakė visuomet besistengianti rinktis kuo natūralesnius kosmetikos produktus. Su aromaterapija plačiau susipažino gimus vaikeliui, kai teko ieškoti natūralių aliejų, kremų.

Kuo pačią vakaro šeimininkę G. Veličkienę žavi aromaterapijos pasaulis?

„Ne tik žavi. Daugiau nei pusę gyvenimo aromaterapija užima didelę ir svarbią vietą, nes gerina nuotaiką, padeda užtikrinti namų švarą, kuria gera aurą. Ir, norite tuo tikėti ar ne – padeda spręsti daugelį savijautos problemų“, – įsitikinusi ji.

Giedrę ypatingai žavi tai, kad vienas aliejaus buteliukas – o tiek daug jo panaudojimo būdų. Ir tai ne tik tinka visiems, bet ir veikia, nes tai – natūralu, sukurta gamtos, ir tuo gali įsitikinti tikrai kiekvienas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją