Nauda įvairiapusė

„Apie emisijas ir jų skaičiavimą kalbu jau keletą metų ir čia turiu tiek gerų, tiek blogų žinių.

Geros yra tos, kad vis mažiau reikia aiškinti, kodėl turime jas mažinti. Blogos – kad girdime ir jau patys jaučiame, kaip klimatas keičiasi. Tai liečia mūsų kartą, stipriai palies ir ateinančias.

Mokslininkai neseniai padarė studiją, kad nesiėmimas veiksmų klimato kaitos padarinių mažinimui per vieną valandą mums kainuoja 16 milijonų dolerių.

Didžiausias klausimas – ką reikia daryti? Jau keletą metų konsultuoju verslus, padėdama jiems spręsti šiuos klausimus ir kartu ieškome atsakymų, kaip atrodo tas emisijų mažinimo kelias ir kaip įmonės siekia klimato neutralumo“, – sako M. Makuškaitė-Survilė, pristatydama pranešimą „CO2 emisijų mažinimas: efektyviausios strategijos“.

„Viskas susideda iš keturių etapų“, – teigia ji ir vardija, kad pirmiausia įmonei labai svarbu žinoti savo CO2 emisijų pėdsaką, t. y., iš ko susideda įmonės CO2 inventorius, kokie svarbiausi emisijų šaltiniai, į ką reikėtų kreipti didžiausią dėmesį ir su kokiomis kategorijomis dirbti.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)