Prisijungti prie „nulinės emisijos“ prioriteto
Paryžiaus susitarimas numato ambicingus tikslus: tam, kad pasaulinis atšilimas neviršytų 1,5°C, iki 2030 m. pasaulinis išmetamųjų teršalų kiekis turi būti sumažintas 45 proc., o iki 2050 m. turi pasiekti nulį. Kadangi pastatai išmeta beveik 40 proc. pasaulio CO2 emisijų, jų savininkams ir operatoriams tenka nemenkas iššūkis.
„Schneider Electric“ komanda įsitikinusi – ateities pastatai turi kur kas efektyviau išnaudoti elektros technologijų teikiamą naudą, o tiesiausias kelias šio tikslo link – pastatų skaitmenizavimas, leidžiantis analizuoti ir tinkamai valdyti išteklių naudojimą. Tam reikia atvirų sistemų, kurios gali bendrauti viena su kita. Integravę ir sujungę sistemas, gebančias keistis informacija, įgalinate patalpų valdytojus priimti geresnius sprendimus, sukuriate galimybes lanksčiau reaguoti į poreikius tiek dabartyje, tiek ir ateityje.
Uždara sistema negali pateikti visko, ko jums reikia
Siekiant sumažinti savo sprendimų riziką, įmonių vadovai iki šiol įprastai paslaugų teikimą patikėdavo vienam tiekėjui. Vis dėlto toks rizikos sumažinimas didina tikimybę negauti maksimalios naudos, neišnaudoti potencialių išmaniųjų technologijų teikiamų galimybių. Atviros sistemos metodas leidžia daugeliui suinteresuotųjų šalių bendrauti ir kurti patikimesnius, naujoviškus sprendimus. Atvira pastatų valdymo sistema yra tarsi išmanus stuburas, jungiantis duomenis iš skirtingų sistemų.
Tik aiškiai žinodami iš kur yra gaunama energija ir kaip ji panaudojama, galime priimti optimizuotus sprendimus, leidžiančius maksimaliai išnaudoti pastato potencialą bei sutaupyti: kontroliuoti energijos suvartojimą, padidinti saugą, galios prieinamumą, energijos efektyvumą, tvarumą bei daugybę kitų svarbių parametrų.
„Schneider Electric“ skaičiuoja, kad 75% pastato viso gyvenimo ciklo išlaidos yra eksploatacinės išlaidos. Naujos kartos pastatų valdymo sistemos siūlo inovatyvius lanksčius sprendimus, padedančius stebėti, valdyti ir optimizuoti tradiciškai izoliuotas sistemas. Įdiegus aktyvią pastato erdvių kontrolę, energijos efektyvumą galima padidinti iki 50%, o „EcoStruxure Building" pastatų platforma leidžia sutaupyti iki 30% energijos sąnaudų.
• Be šildymo, ventiliacijos, oro kondicionavimo, maitinimo, apšvietimo, apsaugos ir gaisro sistemų, ši platforma taip pat integruoja elektromobilių įkrovimo stotis, mikrotinklus ir atsinaujinančių energijos šaltinių gamybą.
• Sistema gali būti integruota su įvairiais išmaniaisiais prijungtais įrenginiais, pvz., patalpų jutikliais, kuriuose įdiegtas daiktų internetas, kad būtų galima nuolat gauti įžvalgas apie aplinkos komfortą ir gyventojų gerovę.
• Platforma siūlo įrankius, leidžiančius nuolat plėsti galimybes – nuo liftų integravimo iki „Outlook“ tvarkaraščių. Kibernetinis saugumas užtikrina, kad visi šie ryšiai ir integracijos būtų saugūs.
• Platforma interpretuoja duomenis, padėdama jums užtikrinti tvarumą, veiklos efektyvumą ir komfortą.
• Integruoti žymėjimo įrankiai ir standartai leidžia lengviau suprasti jau turimus duomenis ir naujus šaltinius.
Matykite ir kontroliuokite viską, kas šiandien vyksta jūsų pastate, kartu prisitaikydami prie rytojaus poreikių.