Pasak gydytojų, graži šypsena ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, bet ir padeda akivaizdžiai atjaunėti, taigi jie siūlo išeitį – pažangų implantologijos būdą, atkuriantį visus dantis vos per vieną dieną, rašoma pranešime spaudai.
Kaip teigia odontologijos klinikos „Privati praktika“ gydytojas Jevgenij Travkin, odontologija visą laiką asocijavosi tik su kramtymu, maistu ir sveikata, tačiau šiais laikais itin svarbus tampa ir emocinis komfortabilumas. Asmuo, praradęs dantis, netenka ir dalies savęs. Gydytojo teigimu, konsultacijos metu žmogus pageidauja tik vieno – kuo greičiau susigrąžinti tai, kas buvo prarasta, todėl šiuolaikinei implantologijai ypač svarbios yra laiko sąnaudos:
„Įsivaizduokite, kad jums dedamas implantas arba plomba ir jums sakoma, jog teks pasiimti savaitę atostogų. Šiuolaikiniam žmogui tai nelabai priimtina, nes visi susiduriame su laiko stoka. Žmonės dažniausiai užduoda klausimus ne apie finansus ar implantų prigijimą, o apie tai, kaip jis jausis rytoj, ar galės dalyvauti susitikime, išskristi, susitikti su draugais ir tiesiog šypsotis.“
Pasak J. Travkin, netekus dalies ar visų dantų dažniausiai naudojamos plokštelės iš tiesų atlieka tik apie 15-20 procentų kramtymo funkcijos, todėl žmogus negali kokybiškai kramtyti ir jaučiasi prislėgtas, nes plokštelė neretai būna nepatogi ir gali bet kuriuo metu netikėtai iškristi.
Atkuriant visus dantis pagal „All-on-4“ metodiką, odontologo kabinetą žmogus palieka su gražia šypsena vos po vieno apsilankymo. Šis metodas leidžia išvengti nemalonaus ilgalaikio buvimo be dantų arba išimamo protezo.
„Visų pirma atliekame pilną diagnostiką: rentgeno pagalba trimatėje erdvėje įvertiname kaulo kokybę ir kompiuterio pagalba išdėstome visus implantus. Mes išnaudojame nuosavą kaulą, nedarome kaulo auginimo procedūrų. Tuomet patalpiname keturis implantus ir ant jų tos pačios procedūros metu uždedame laikinus dantukus. Jie nėra išimami, jie yra pritvirtinami specialiais varžteliais. Jeigu žmogus ateina su plokštele, mes padarome savo darbą, uždedame naujus dantukus, kurie yra pritvirtinti, ir žmogui sakome: „Jums nebereikia nešioti plokštelės“. Tai yra visiškai kitoks požiūris į gydymą“, – pasakoja J. Travkin.
Gydytojo teigimu, kai jis pamato pacientą po procedūros praėjus 1-2 savaitėms, jis jau būna pasikeitęs: „Dažniausiai moterys ateina su ryškesnėmis lūpomis, susišukavusios, besišypsančios. Bet įdomiausia – vyrai, kurie iš pradžių sako „mums to nereikia, mums svarbu tik kramtyti“, – jie pakeičia šukuoseną, jų akys išduoda įvykusius pozityvius pokyčius, atgautą pasitikėjimą ir naują, komfortišką gyvenimą. Dažnai net sunku iš karto atpažinti buvusį pacientą. Galvoje viena mintis: „O Dieve, jis atjaunėjo 5-10 metų!“ Ir tai yra svarbu.“
Užsakymo nr.: PT_76009055