„Mokslo mikrofonas“ – tai pirmą kartą LMT organizuojamas tokio formato konkursas, skirtas įvairias studijų sritis tyrinėjantiems studentams, kuris kviečia dalytis įkvepiančiomis idėjomis, kelia klausimus ir, svarbiausia, paliečia klausytojus bei priverčia susimąstyti. LMT, kaip mokslo ir inovacijų vėliavą šalyje nešanti organizacija, ypatingai daug dėmesio skiria studentų mokslinės veiklos skatinimui, mokslinės kvalifikacijos tobulinimui ir mokslininko karjeros siekimui. „Mokslo mikrofonas“ tai nėra mokslinė konferencija, priešingai, tai renginys, kviečiantis studentus įkvėpti LOGIN dalyvius savo žiniomis ir patirtimi. Tai unikali galimybė originaliai ir kūrybiškai perduoti savo mokslines įžvalgas, susijusias su studijų kryptimi, visuomenei, populiarinti mokslą ir inovacijas bei išbandyti savo jėgas didžiausioje technologijų ir inovacijų Baltijos šalyse konferencijos LOGIN scenoje“, – sako LMT Mokslo ir verslo bendradarbiavimo skyriaus vadovė dr. Lina Kisielė.
Konkursui „Mokslo mikrofonas“ paraiškas kviečiami teikti Lietuvos ar užsienio mokslo ir studijų institucijose besimokantys bakalauro, magistro, doktorantūros ar vientisųjų studijų programos studentai. Dalyvavimo konkurse paraišką galima teikti užpildant dalyvio anketą čia ir atsiunčiant trumpą (iki 3 min) vaizdo pristatymą apie savo teikiamą temą el. paštu mokslomikrofonas@lmt.lt, laiško temoje nurodant „Mokslo mikrofonas“ iki gegužės 8 d. Pirmo etapo atranką įveikę talentingiausi studentai gegužės 15 d. gyvai galės pristatyti savo pranešimą LMT ir LOGIN komisijai. „Tai mokslą, inovacijas ir kūrybiškumą apjungiantis konkursas, kuris prie atviro mikrofono kvies mokslo nuomonės formuotojus papasakoti apie mokslą visuomenei suprantama kalba. Originaliausias, praktiškai vertingiausias ir paveikiausias pranešėjas laimės galimybę pasirodyti LOGIN 2024 scenoje ir savo idėjas galės papasakoti LOGIN auditorijai“, – sako L. Kisielė.
Daugiau informacijos ir konkurso nuostatus galima rasti čia.
LOGIN didžiausias, turtingiausias turiniu ir, ko gero, drąsiausias inovacijų susitikimas Baltijos šalyse, kasmet pritraukiantis net 5 000 dalyvių, keičiančių žaidimo taisykles, pažangiai mąstančių, technologijų naujoves išmanančių ir žinių ištroškusių žmonių.