Asociacija sporto klubas „Marlinas“ taip pat dalyvauja įvairiose projektinėse veiklose, organizuoja vasaros užimtumo stovyklas ir rūpinasi, kad Prienų rajono mokiniai visus metus būtų aktyvūs ir sportiški. Šiuo metu klubas dalyvauja dar vienoje veikloje ir teikia visuomenei naudingą ir itin svarbią paslaugą – suteikia galimybę Prienų rajono vaikams, turintiems negalią, dalyvauti neformaliojo sportinio ugdymo veiklose.
Daug kur Lietuvoje pastebima, kad negalią turinčių vaikų fizinio užimtumo galimybės yra ribotos ir juos ne visada pasiekia paslaugos, kurios lengvai prieinamos visiems kitiems vaikams. Prienų rajono savivaldybėje daug investuojama, siekiant užtikrinti sporto viešąsias paslaugas vaikams ir jaunuoliams, kuriama infrastruktūra, o pastaruoju metu į fizinio aktyvumo veiklas siekiama įtraukti negalią turinčius vaikus.
Asociacija sporto klubas „Marlinas“, laimėjęs pirkimus teikti tokio pobūdžio paslaugą ir gavęs finansavimą iš Prienų rajono savivaldybės biudžeto, kuria sąlygas Prienų rajono vaikams, turintiems negalią, dalyvauti reguliariose plaukimo sporto šakos veiklose, išbandyti įvairias kitas sporto šakas, ugdyti bendrąsias kompetencijas, o neformaliojo sportinio ugdymo specialistai, dirbantys su negalią turinčiais vaikais, per praktinę veiklą ir planuojamus mokymus didina tokio pobūdžio veiklai reikiamas kompetencijas.
Paslauga finansuojama iš Prienų rajono savivaldybės biudžeto ir yra teikiama 35 specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems Prienų rajono 8–18 m. vaikams, kurie dalyvauja neformaliojo sportinio ugdymo veiklose. Paslaugų teikimo trukmė – 12 mėnesių. Siekiama, kad vaikai kartą per savaitę lankytų veiklas ne mažiau kaip 3 mėn. ir dalyvautų ne mažiau, kaip 50 proc. užsiėmimų. Kitas tikslas yra negalią turinčius vaikus motyvuoti dalyvauti sportinio užimtumo veiklose ir suteikti galimybę išbandyti skirtingas neformaliojo sportinio ugdymo veiklas, iš kurių viena yra plaukimas.
Taip pat itin svarbu yra gerėjanti vaiko fizinė ir emocinė savijauta. Paslaugų teikimo laikotarpiu bus atliekamas reguliarus tikslinės grupės dalyvių vertinimas, stebimas vaiko emocinis ir fizinis sveikatos pokytis, kurį lemia lankomi neformaliojo sportinio ugdymo užsiėmimai, o tėvams pateikiamas platesnis grįžtamasis ryšys apie užsiėmimų vertę.
Tikime, kad Prienų kraštas, turėdamas puikią sporto infrastruktūrą ir iššūkių nebijančius trenerius, taps pavyzdžiu kitiems Lietuvos miestams ir miesteliams, kad negalia nėra priežastis atsisakyti fizinio aktyvumo ir kitų sportinių veiklų, kurios įprastai yra prieinamos apie sveikatos problemas net nesusimąstantiems mokiniams.