Viena iš pagrindinių zonų, vos patekus į festivalio teritoriją – maisto vagonėlių „miestelis“. Visos dienos tikriausiai neužteks išragauti visų siūlomų gėrybių, bet rinktis bus galima net iš keliolikos tokių restoranų ant ratų. Čia bus galima atrasti mylimiausius Azijos virtuvės skonius, taip pat aštrius užkandžius, greitojo maisto ir barbekiu patiekalus bei tradiciškai uostamiesčiui būdingus žuvies patiekalų skonius.
Prie kiekvieno patiekalo ar užkandžio priderinti gėrimus festivalio organizatoriai siūlo ne tik patiems, bet taip pat kviečia apsilankyti ir specialiai įrengtoje degustacijų erdvėje. Joje galėsite paragauti ne tik lietuviškų, bet ir užsienio alaus daryklų eksperimentų. Patyrę aludarystės meistrai plačiau papasakos apie ragaujamą alaus rūšį, ją lydintį poskonį bei su kuo visa tai dera.
Gyva muzika aidės net trijose scenose – „Bhouse“, „Aludarių“ ir „Plytų“, kuriose bus galima išvysti tokius žinomus šalies atlikėjus, kaip „BA.“, „Solo Ansamblis“, „Golden Parazyth“, Evgenya Redko bei kitus.
Ant scenos lips ir pirmą kartą į festivalį net iš Danijos atvykstanti grupė „First Hate“. Išgirsite ne tik atlikėjų koncertus, bet ir šmaikščiausių humoristų, tokių kaip Dominykas Klajumas ir „Paul De Miko“, pasirodymus.
Užėjus į daryklos vidų, pirmiausia į akis krenta neeilinis interjeras – tai aukštos lubos, arkiniai langai ir Niujorku dvelkianti atmosfera. Visgi, čia slepiasi daugiau įmantrių architektūrinių žaidimų, priartinančių lankytoją prie aludarystės meno. Pavyzdžiui, lankytojus nuo gamybinių erdvių skiria tik skaidraus stiklo siena, todėl mėgaujantis gastrobaro teikiamais malonumais, galima išvysti ir paslaptingus alaus gamybos klodus.
Šios patalpos neturi ko slėpti – jomis gali paklaidžioti visi norintys. Po gamybines erdves vyks daugybę aludarystės subtilybių atskleidžiančios ekskursijos, padedančios atrasti alaus gimimo procesus – tik nepamirškite užsiregistruoti, nes vietų jose skaičius ribotas ir, iš patirties, greitai užsipildo.
Dar vienas ypatingas daryklos akcentas – stiklinės grindys, po kuriomis galima pamatyti istorines medines statines, skirtas specialioms ar riboto leidimo alaus rūšims brandinti. Būtent pastarosios anksčiau buvo naudojamos alui laikyti ir transportuoti.
Dabar jos ilsisi tiesiai po industrinio pastato lankytojų kojomis, šalia iš Švedijos ir kitų šalių atgabentų medinių viskio statinių naujiems daryklos eksperimentams. Tad įėję į gastrobarą, tiesiog pažvelkite sau po kojomis, o iš arčiau jas apžiūrėti ir šių eksperimentų paragauti galėsite ekskursijos metu.