Išspręsti jautrios odos problemas nėra sudėtinga, jei ja pasirūpinsime laiku ir tinkamai. Nuo mūsų požiūrio ir veiksmų priklauso ne tik kaip jaučiamės šiandien, bet ir kaip jausimės bei atrodysime rytoj.
Pirma klaida – ignoruojame problemą
Daugelį metų odos jautrumas nebuvo laikomas problema. Juo labiau tokia, dėl kurios vertėtų kreiptis į gydytoją. Nepaisant to, kad jautri oda 2017 metais Tarptautinio Niežėjimo Tyrimo Forumo buvo pripažinta dermatologiniu sindromu, iki šiol dauguma žmonių, turinčių šią problemą, ją ignoruoja.
Įgimtas ar gyvenimo eigoje įgytas odos jautrumas iš pat pradžių dažniausiai pasireiškia tik tam tikrais ir tik kartais pastebimais pokyčiais. Ilgainiui provokuojančių veiksnių atsiranda vis daugiau, o problema tampa vis akivaizdesnė. Galiausiai odos jautrumas paveikia ne tik fizinę, bet ir emocinę savijautą. Tad kuo anksčiau bus diagnozuota problema, tuo paprasčiau bus galima ją išspręsti.
Antra klaida – sprendžiame problemą, bet pamirštame apie priežastį
Odos jautrumas – natūrali mūsų organizmo reakcija į tam tikrą dirgiklį. Jei tokie simptomai kaip dilgčiojimas, perštėjimas, niežėjimas, tempimas ar paraudimas kartojasi nuolatos, visų pirma reikėtų pabandyti nustatyti provokuojančius faktorius. Pradėkite nuo sveikatos dienoraščio rašymo. Fiksuokite odos būklę ir esminius dienos įvykius, pasižymėkite kur buvote, ką valgėte, kokias priemones naudojote. Tomis dienomis kai oda buvo jautri, atkreipkite dėmesį į tai, kas sutapo. Tai gali būti vienas ar keli kartu provokuojantys faktoriai. Jei nesuprantante iš kur kyla padidėjęs jautrumas ir visi produktai tik dirgina odą, nedvejodami kreipkitės į gydytoją dermatologą, kuris profesionaliai įvertins odos būklę bei padės suimti jautrios odos valdymo vadžias į rankas.
Trečia klaida – netinkama jautrios odos kasdieninė priežiūra
Turint jautrią veido odą, svarbu ja rūpintis nuolat, net ir tada, kai nėra pastebimi ar juntami nemalonūs pojūčiai. Veido oda turėtų būti švariai nuvaloma ryte ir vakare. Veidą prauskite tik šiltu, kūno temperatūros vandeniu, švelniai pašalindami visus nešvarumus. Prausimui naudokite švelnią priemonę be pridėtinių kvapiųjų medžiagų ir muilo. Nenaudokite šepetėlių, plaušinių, rupių šveitiklių. Nuvalytą veidą visuomet padenkite jautriai odai skirtu kremu, kuris suteiks komforto pojūtį ir apsaugos odą. Naudokite tik dermatologiškai patikrintus, jautriai odai skirtus produktus, pasižyminčius antioksidaciniu ir raminamuoju poveikiu.
Siekdama padėti jautrią odą turintiems žmonėms, BIODERMA Laboratorija sukūrė aktyvaus poveikio raminamuosius kremus Sensibio Defensive ir Sensibio Defensive rich, pagrįstus NAOS ekobiologiniais principais.
Kreipdama dėmesį į jautrios odos kilmę bei jautrumo priežastis, BIODERMA Laboratorija suteikia jautriai ir sudirgusiai odai galimybę pačiai geriau apsiginti. Naudojant Sensibio Defensive oda gauna jėgų, reikiamų norint stiprėti ir veiksmingai atsilaikyti prieš dirgiklius ir jautrumą sukeliančius veiksnius, bei harmoningai gyventi savo aplinkoje.
Sensibio Defensive priemonės ne tik drėkina jautrią odą, bet ir vienu metu atlieka tris labai svarbias funkcijas – didina odos antioksidacinį aktyvumą, stiprina odos apsauginę barjero funkciją ir sumažina odos reakciją į kasdien patiriamą dirginimą.
Atlikti klinikiniai tyrimai įrodo jautriai odai skirtų kremų bei jų sudedamųjų dalių veiksmingumą.
IŠ KARTO PO TO, KAI PANAUDOTAS SENSIBIO DEFENSIVE*:
- 100 % tiriamųjų nurodė, kad oda jautėsi apsaugota.
- 97 % tiriamųjų jautė odos komfortą.
PO KETURIŲ SAVAIČIŲ SENSIBIO DEFENSIVE NAUDOJIMO*:
- 97 % tiriamųjų oda nurimo, sumažėjo diskomforto jausmas, oda buvo geriau apsaugota nuo dirgiklių.
- 94 % tiriamųjų oda tapo atsparesnė dirgikliams.
- 100 % tiriamųjų oda tapo mažiau jautri ir mažiau dirgli.
* Naudojimo testas, % buvo patenkinti priemone, atliktas 33 tiriamiesiems 28 dienas
Užsakymo nr.: PT_88472255