„Delno linijos gali labai daug papasakoti apie žmogų. Jei aš tuo pats netikėčiau, būtų nesąmonė. Daugelis žmonių sako, kas chiromantija tai mokslas ir menas viename“, - kalbėjo pašnekovas, sunkiais gyvenimo momentais pirmiausia žvelgiantis į savo delno linijas.

Niekuomet nekalba apie mirtį

Tarp chiromanto klientų – įvairaus amžiaus atstovai, atvykę į Palangą pailsėti. Į delnažinystės specialistą kreipiasi ir abiturientai, ieškantys savo pašaukimo. Valentino neaplenkia ir užsieniečiai, norintys sužinoti savo likimą. „Daugiausiai ateina latviai, baltarusiai, rusai. Vakar lankėsi arabas, kuris atsivertė į katalikybę“, - DELFI kalbėjo Valentinas. Vienintelė tema, apie kurią nekalba delnažinys – mirtis. „Net neklauskite manęs tokių dalykų, to aš netoleruoju. Gyvenimas yra skirtas gyventi kūrybingai.

Pro šalį nepraeina jaunimas

„Ateina labai daug išplėstinės sąmonės žmonių, kurių gyvenimo patirtis ir išmintis auga metams bėgant. Pastebiu, kad tai būdinga daugeliui jaunų žmonių. Lietuvoje labai daug jaunų, intelektualių žmonių, kurie domisi savianalize. Užsuka žmonės, kurie lankėsi praėjusiais metais. Padėkoja, papasakoja, kad viskas išsipildė ir paprašo dar kartą žvilgtelėti į delno linijas. Būna labai malonu pasišnekučiuoti, iš jų neimu ir pinigų, - DELFI kalbėjo J. Basanavičiaus gatvėje dirbantis vyras, tarp kurio klientų yra ir profesorių, o jo įžvalgos stebina ne vieną. - Vieni žmonės žiūri į šiuos dalykus atsainiai, o kitiems rūpi pasigilinti į savo vidų. Delno linijos gali atskleisti ne tik žmonių požiūrį į kitus ir save patį, bet ir tai, kas vyksta mūsų smegenyse. Viskas impulsais ateina į delną, kuris yra tarsi ekranas.“

Neišvengia ir patyčių

Tiesa, ne visi gatvės praeiviai būna malonūs. Atsiranda ir tokių, kurie pasišaipo iš Valentino klausdami, ar galėtų įspėti ateitį žvelgdamas į pėdą. „Dažniausiai šaiposi ne pavieniai, o atvykę į kurortą su kompanija. Po vieną žmonės bijo šaipytis, o kompanijoje vienas kitą palaiko. Kai kurie šneka, kad aš tiesiog sėdžiu ir renku pinigus. Man uždarbis nėra svarbu“, - nemalonumais, su kuriais susiduria dirbdamas gatvėje, dalinosi Valentinas. Nors vyrą yra kvietę dirbti į būrimo saloną, tačiau jis tokių pasiūlymų griežtai nepriima.

Visuomet jautėsi nepritampantis

Vyras atskleidė, kad nuo jaunų dienų domėjosi ne tik chiromantija, bet ir psichologija, medicina, ajurveda, mat šie mokslai nuo delnažinystės yra neatskiriami. Vyras daug metų studijavo socialinę psichologiją, gilinosi į tipologijos mokslą, kuris padeda geriau pažinti atėjusius žmones. Nors daugelis mano, kad kairysis delnas papasakoja apie žmogų daugiausiai, tačiau Valentinas tikino, kad chiromantijoje svarbūs abu delnai. „Viskas prasidėjo nuo nepaaiškinamų reiškinių stebėjimo. Nesakau, kad šitie reiškiniai yra mistiniai, tiesiog žmogus mato kitų psichologiją. Aš visada buvau truputi atsiskyręs nuo visuomenės, nelabai pritampantis. Kartais reikia apsimetinėti (šypsosi), laviruoti, negali būti vienu ir tuo pačiu.“

Chiromantija domisi nuolatos

Vilniuje gyvenantis Valentinas žiemos metu lipdo skulptūras, drožinėja medį, daro įvairius dirbinius iš akmens. Tačiau chiromantija niekuomet nelieka nuošaly: „Šiuo mokslu reikia domėtis nuolatos. Jei bent savaitei užleidi, iškart pajauti. Mane tas traukia, yra labai įdomus. Mane visuomet traukė dalykai, kuriais žmogus gali išreikšti save.“

DELFI galerijoje - chiromantas Valentinas darbuojais Palangoje:

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)