Toks vakarėlis – pirmą kartą Lietuvoje
„Šios erdvės atidarymo renginys – nemokamas, tad kviečiame visus norinčius dalyvauti ir kartu pasitikti saulėlydį, žiūrint į vakarėjančio Kauno miesto panoramą. <...> „Corona Sunset“ festivalis – tai vienas pasaulio fenomenų, kuriame žmonės gali atsiriboti nuo kasdienybės bei mėgautis muzikos ritmu, palydint saulę. Šis, kelias dienas trunkantis renginys apkeliavo skirtingus pasaulio kraštus, o dabar pirmą kartą įvyks ir Lietuvoje, skirtumas tik toks, kad vakarėlis truks vieną vakarą“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.
Anot jo, šis renginys yra organizuojamas jau dešimt metų ir yra vykęs įvairiausiuose pasaulio kraštuose, tokiuose kaip Pietų Afrika, Brazilija ir Ispanija. Juose dalyvavo tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio, na, o šiame renginyje, Kaune, taip pat bus galimybė pirmiesiems Lietuvoje išbandyti „Corona Cero“ gėrimo.
„Dar studijų laikais, gyvenant Londone, su draugais organizuodavome vakarėlius ant stogo, jie yra nuostabūs, nes atsiveria nepakartojamas vaizdas, leidžiasi saulė, groja muzika ir žmonės išties gerai leidžia laiką. Laukiu šio renginio ir gerai nusiteikusios publikos, kuri norėtų pasilinksminti – man tai svarbiausia, kadangi yra sukuriamas abipusis ryšys. Taip pat šį kartą grosiu ilgiau nei įprastai, tad tai šiokia tokia naujovė ir man pačiam“, – pranešime spaudai sako renginyje didžėjausiantis Leon Somov.
Vienintelė tokia vieta Kaune
Terasa įkurta ir įrengta dar šiais metais ant bravoro stogo, virš „Volfas Engelman Galerijos“. Dvidešimt keturių metrų aukštyje esanti erdvė – pirma ir vienintelė tokio pobūdžio terasa, kur žmonės galės pamatyti panoraminį miesto vaizdą ir prisėsti pavalgyti, atsigerti kavos ar šalto nealkoholinio alaus. M. Horbačauskas tikina, kad kiekvienas lankytojas čia atras sau vietą, nepriklausomai nuo to, ieškos ramaus pasisėdėjimo dviese ar trankaus vakarėlio su draugų kompanija.
„Ši vieta – ilgametė mūsų komandos svajonė, prie jos kūrimo prisidėjo ir su mumis jau ne vieną kartą dirbusi architektė Rasa Kučinskienė. Nuoširdžiai tikime, kad žmonės šią vietą pamils, nes ją kurdami įdėjome visą savo širdį ir, pirmiausia, pamilome mes patys. Taigi tikimės, kad ji taps viena lankomiausių erdvių tiek vietiniams, tiek svečiams iš kitų Lietuvos miestų ar užsienio šalių“, – sako M. Horbačauskas.