Pirmasis atsinaujinusio „Duokim garo“ eteris – jau rugsėjo 8-ąją, sekmadienį, 18 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Kelių dešimtmečių įvairių žanrų laidų vedėjos patirtį turinti A. Stašaitytė pasakoja, kad jau per pirmuosius filmavimus lengvai įsiliejo į kūrybinę grupę: „Tai laida, kurioje buriasi žmonės, turintys stuburą, gyvenimo filosofiją ir gebantys džiaugtis mažais dalykais. Juk bemaž visus laidos dalyvius jungia panašios vertybės ir toks pat laisvalaikis. Kita vertus, iš įvairių regionų atvažiavę muzikantai yra nusiteikę pasilinksmint, tai repeticijų ir filmavimų metu kartu prisijuokiam iš jų kalbų, ūsų, tarmių ir kibinimų. Smagiai leidžiam laiką, tikiuosi, tai pajaus ir žiūrovai.“
„Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad niekas šiame gyvenime šiaip sau nevyksta, – svarsto Asta. – Prisivažinėjau po svečias šalis, prisikeliavau ir dar noriu, bet pastaraisiais metais vis dažniau atostogauju Lietuvoje, ypač vilioja kaimas, maži miesteliai. Ten sutinku ypatingų žmonių, kurie puoselėja sodus, kuria krosnis, spinduliuoja ramybę ir dainuoja lietuvių liaudies dainas. Mane tai žavi ir labai traukia. Pati nustebau, kai tai apie save supratau. Ir kaip tik tada sulaukiau kvietimo vesti laidą „Duokim garo“.
Pasak prodiuserio Sauliaus Basijoko, kartu su veidais atsinaujina ir projekto turinys – tarpusavy varžysis ne kapelos ar regionai, o kūriniai. Juos komentuos „Duokim garo“ ekspertai. Be S. Kavaliausko, nuomonėmis apie kūrinius dalinsis folkloro žinovai – etnologė Gražina Kadžytė, liaudiškos muzikos prodiuseris Antanas Fokas ir kiti. Ekspertai, išskyrus Stanislovą, keisis. Kiekvienoje laidoje skambės dainos kuria nors viena folklorui būdinga tema, pvz., – partizanų, gimtinės, gėlių, taip pat autorinės, tapusios liaudies dainomis, o žiūrovai balsuos.