Prodiuserių kompanijos „TymDrym“ kuriamas plius dydžio gražuolių šou kviečia visas plius dydžio Lietuvos merginas ir moteris, kurios nesigėdija savo kūno, kurioms nerūpi kitų nuomonė ir kurios visą gyvenimą norėjo būti žvaigždėmis, jau dabar pildyti anketą televizijos puslapyje.
„Šou pavadinimas pasikeitė labai organiškai – mes jau sukėlėme grožio revoliuciją, todėl dabar atėjo metas logiškam žingsniui į priekį – grožio evoliucijai, – pranešime spaudai naujo pavadinimo idėją aiškina „TymDrym“ prodiuseris Dominykas Kubilius. – Pakeitę pavadinimą, nusprendėme su tuo nesustoti – šiemet plius dydžio merginas filmuosime ne tik Lietuvoje, kur vyks atrankos į šou, o paskui kartu skrisime ir į labai egzotišką užsienio šalį. Tiesa, kokią – dar negaliu išduoti, tik galiu pažadėti, kad dalyvėms pavyks išvengti lietuviškos žiemos“.
Praėjusių metų plius dydžio konkurso nugalėtojai – Vitalijai Jonikytei – pergalė projekte plačiai atvėrė duris į šou pasaulį – sulaukusi didžiulio visuomenės palaikymo, ji papuošė visame pasaulyje žinomo „Cosmopolitan“ Lietuva žurnalo viršelį, ėjo podiumu plius dydžio mados namų kolekcijų pristatyme ir debiutavo kaip televizijos laidų vedėja – mergina sužibėjo populiariausio vasaros realybės šou „Sala“ vedėjos amplua.
„Laukiame drąsių merginų, kurios nebijo pozuoti prieš fotoobjektyvą, nebijo televizijos kamerų, tų, kurios spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir svarbiausia – nori tapti žvaigžde. Pirmoji skandalinga fotosesija, kai plius dydžio merginos tik su maudymosi kostiumėliais pozavo Vilniaus gatvėse, parodė, kad drąsos dalyvauti šiame šou tikrai reikia, bet kartu parodė ir tai, kad šiandien kaip niekada reikia garsiai kalbėti apie grožio standartus, kurie kausto mūsų šalį“, – įsitikinęs D. Kubilius.
Realybės šou „Dydžio evoliucija“ rengiamas pagal originalų kompanijos „Armoza“ formatą, kuris jau buvo rodytas Vokietijoje, Olandijoje, Lenkijoje, Ukrainoje ir kitose šalyse. Šou prodiuseris pastebi, kad nepaisant geografinių skirtumų, šou dalyvaujančių merginų asmeninės istorijos turi ir labai daug panašumų.
„Ar Vokietijoje, ar Lietuvoje – deja, dažnu atveju plius dydžio merginos per savo gyvenimą yra sulaukusios ir pašaipų, ir įžeidžiančių komentarų gatvėse, socialiniuose tinkluose – tik per skausmą ir ašaras jos išmoko mylėti save ir savo atvaizdą veidrodyje. Ir nors ne visuomet lengva savo istoriją pasakoti prieš televizijos kameras, tačiau ne viena praėjusių metų dalyvių prisipažino, kad sulaukė labai daug žinučių iš nepažįstamų moterų, kurioms jų drąsa projekte tapo įkvėpimo šaltiniu“, – atskleidžia D. Kubilius.
Praėjusių metų atrankos akimirkos: