Laidose moteris jau spėjo pakalbinti gerai žinomus šalies žmones ir suburti savo gerbėjų bei žiūrovų ratą. Tiesa, kai kurie žiūrovai pažėrė ir kritikos ar net kaltinimų kopijavimu.
Su DELFI susisiekusi skaitytoja teigė, kad viena laidos rubrikų yra „Vogue 73 Questions“ kopija.
Kaip anksčiau laidos kūrėjai skelbė pranešime spaudai, vienoje laidos „Kitu kampu“ rubrikų garsiam žmogui siūloma avantiūra – atsakyti į 50 netikėtų klausimų, kurie rūpi jo fanams. Veiksmas vyksta garsaus žmogaus aplinkoje: besiruošiant į darbą, vykstant į koncertą, atostogaujant pajūryje.
Tokiu pat principu jau kelerius metus filmuojami ir garsieji „Vogue“ interviu su garsenybėmis. Jų aplinkoje rengiami interviu trunka trumpai, greitai atsakoma į 73 klausimus.
Laidos „Kitu kampu“ interviu nuo 17:25 min. galima pažiūrėti ČIA.
„Vogue 73 Questions“ interviu:
DELFI susisiekus su laidos „Kitu kampu“ prodiusere Jurgita Rakauskaite, ji tikino, kad tai – autorinis komandos kūrinys.
„Buvo pasirinktas interviu žanras, tačiau tam, kad laida būtų patraukli žiūrovui ir nepabostų, stengėmės pašnekesius įvilkti į skirtingas formas.
Visada siekiame padaryti kažką naujo ir žiūrovui pateikti ne tik įdomų turinį, bet ir estetišką vaizdą, todėl nebijome eksperimentuoti. Nieko nuostabaus, kad pasaulyje atsiranda panašių dalykų, bet tuomet ir pats interviu, kai vedėjas kalbina žinomą žmogų, arba kiekvienas šou, kuriame dainininkai kovoja tarpusavyje, turėtų būti vertinami kaip vienas kito plagiatai.
Mes nesirišame prie konkretaus klausimų kiekio, vedėja aktyviai dalyvauja veiksme, nesislėpdama už kadro, o judančios kameros filmavimo stilius labai dažnas, atsiradus techninėms galimybėms, gerai filmuojančių fotoaparatų, telefonų erai, jis paplito tarp visų vartotojų. Mūsų laidos tikslas yra parodyti, kaip atrodo žinomų žmonių kasdienybė, parodyti užkulisius, kaip atrodo jų namai, pasiruošimai pasirodymams ir pan“, – sakė J. Rakauskaitė.
Kaip dar vieno panašaus interviu formato pavyzdį prodiuserė taip pat pateikė „Ikona TV“ vaizdo įrašą, kuriame įžymybės taip pat kalbinamos namų aplinkoje, tačiau klausimai užduodami raštu – juos žiūrovai tiesiog mato iššokančius ekrane.