Tarp gausaus būrio smalsuolių buvo galima išvysti dainininkę Mią su mylimuoju Deividu, Vytarą Radzevičių, Beata Nicholson su sese, Martyną Starkų, Eglę Daugėlaitę ir kitus.
Prieš pat vakare surengtą filmo premjerą A. Valujavičius dokumentiką iš pradžių pamatė žurnalistai. Po peržiūros surengtoje spaudos konferencijoje keliautojas atskleidė, kad filmo darbai iš viso truko apie trejus metus.
„Kas liečia montažą ir kitus darbus su filmu, pradėjome tik praeitų metų pavasarį. Kol nebuvau grįžęs iš Atlanto, tol negalėjau atiduoti medžiagos, todėl komanda pradėjo dirbti tik tada, kai pasiekiau Majamį. O visas kūrybinis procesas prasidėjo nuo 2021 metų, kai nusipirkau valtį, – kalbėjo A. Valujavičius. – Mūsų komanda susideda iš su garsu ir montažu dirbančių žmonių. Supratome, jog dviese ar trise nepadarysime filmo, reikia daugiau žmonių.“
Anot Aurimo, komanda nežinojo, kokią medžiagą jis parveš iš kelionės per Atlanto vandenyną, todėl ir scenarijų dėlioti buvo sudėtinga.
Į dokumentinį filmą atvykę svečiai:
„Mums turbūt pritrūko dramos, bet mano tokia asmenybė, kad aš pakankamai ramiai reaguoju į visas situacijas, nerėkauju, neverkiu. Visur matau pozityvą. Be to, negali labai žaisti su drama, nes tai vis tik yra dokumentika.
Norėjome filme parodyti daugiau rutinos, jog žiūrovas suprastų, kad nėra tik bum ir perplaukei, jog truputį net nusibostų žiūrėti, kaip irkluoju. Tai padeda suprasti, ką iš tiesų reiškia perplaukti Atlantą.“
Aurimas pastebėjo, kad daugeliui žmonių po tokių įspūdingų kelionių prasideda depresija, kai reikia sugrįžti į įprastą gyvenimą, darbą. Vis dėlto jam taip nenutiko.
„Tokie žmonės dažnai tada visiškai pakeičia savo gyvenimą, bet aš gyvenu iš kelionių, pažįstu save pakankamai gerai, – sakė A. Valujavičius. – Visgi psichologiškai tai buvo sunkiausia mano kelionė. Tikrai kitas lygis ir net nežinai, kaip tam pasiruošti.“