Bet prabėgus pirmąjam pusvalandžiui nesunkiai galima pastebėti, kad filmas ima strigti. Visus veikėjus jau pažįstame ir nepanašu, kad iki filmo pabaigos sužinosime apie juos ką nors naujo. Siužetas pradeda suktis vietoje, kai suprantame, kad ekrane tik sukčiai, apgaudinėjantys sukčius, ir žiūrovui paliekamos tik tuščios spėlionės. Pagaliau režisūra, kuri turėtų suvienyti paskirus filmo elementus, bando atsipirkti pigiais reklaminiais triukais, kurie tinka nebent sekmadienio pavakarės TV serialams.
Įdomus ir Lietuvos kino platintojų pasiūlytas filmo pavadinimas. Originalusis „Shade“, kaip paaiškinama viename iš epizodų filmo pabaigoje, reiškia šešėlį, reikalingą kortų sukčiui atliekant viena iš triukų. Iš čia asociacijos su paslaptimi ir istorijos herojais – kuris iš jų vis dar yra „šešėlyje“ ir nerodo savo tikrojo veido. Bet toks pretenzingas filmo pavadinimas netinka prastam jo turiniui ir tiesmukas lietuviškas „Pokeris“ yra gal net ir geresnis pavadinimas.
Žinoma, „Pokeris“ – tikrai neprasčiausias Lietuvos ekranuose pasirodantis filmas. Yra ir nuobodesnių, ir blogesnės vaidybos ir dar mažiau įdomaus siužeto ar režisūros filmų. Tad tikrai gali būti, kad tūlas kino žiūrovas susidarys daug geresnę nuomonę nei šių eilučių autorė. Bet, manau, sutiksite, kad čia tik išlygos, kuriomis mėginame lyginti blogą ir vidutinį filmą. Tuo tarpu, kino teatre norėtųsi tiesiog gero kino.