„Negalvokite, kad Justinas Jankevičius apie seksą žino viską. Manau, kad žemėje nėra nė vieno vyro, kuris tobulai išmanytų šią sritį. Jei mes viską žinotume apie seksą, Dieve, kaip būtų neįdomu... Apie seksą viena kryptimi kalbėti negalima. Toks jau jis yra – labai spalvotas, todėl apie jį kalbėsime ir juokingai, ir rimtai. Ir labai intelektualiai, tarp kitko!”, – šypsosi komedijos režisierius.

Jeigu šią interaktyvią komediją teatras būtų sugalvoję statyti prieš 20 metų, vargu, svarsto Š. Banevičius, ar ji būtų tokia, kokią ją kuria šiandien.

„Nes visi piktintųsi: oi, koks skandalingas spektaklis! Tais laikais apie seksą kalbėdavome labai tyliai, kukliai, uždarame rate, viešų diskusijų nevykdavo, o ir santykių specialistų būdavo kur kas mažiau. Šiais laikais net ir savo seksualines problemas spręsti su specialisto pagalba tapo norma. Į Lietuvą atkeliavo amerikietiška mada: apie viską reikia drąsiai kalbėtis. Tai mes ir kalbėsimės! Jei žiūrovas bus nusiteikęs, mes jį kalbinsime, tačiau jei jis ateis tiesiog tyliai paklausyti, niekas jo į sceną netemps ir nebandys prakalbinti. Šiuolaikiniai žmonės yra drąsūs, žingeidūs, todėl mūsų kuriamas šou turėtų suspindėti naujomis, ryškiomis spalvomis“, – ambicijų neslepia režisierius.

Pasak Šarūno, šio interaktyvaus šou esmė bus tikrai ne apie seksą, o apie susikalbėjimą tarp vyrų ir moterų.

„O taip pat ir apie meilę, – šypsosi kūrėjas. Kaip žinia, seksas yra tik priemonė meilei puoselėti. Aš asmeniškai norėčiau, kad spektaklio metu įvyktų orgija. Tik supraskite mane teisingai – ne kūnų orgija, o jausmų ir proto. Viliuosi, kad po mūsų spektaklio žmonės išeis skaniai pavakarieniauti ir turės labai puikią naktį“.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją