Tris kartus Zaraso saloje koncertavę ir spaudos konferencijos metu surengę muzikinį pasirodymą „Laime Pilniga“ išskyrė „Galapagus“,kaip itin stiprią energetiką turintį festivalį.

„Groti šiame festivalyje buvo iš tiesų puikus jausmas, nuostabi publika. Koncertai buvo labai stiprūs savo energetika. Be abejonės, „Galapagai“ turi labai išskirtinę atmosferą, žmonės ten labai draugiški ir laisvi. Mums buvo vienas malonumas ten dalyvauti“, - teigė vienos ryškiausių Latvijos muzikos grupės „Laime Pilniga“ vokalistas Ermins Ramins.

Vienas iš Latvijos muzikinės radijo stoties žurnalistų „Galapagų“ organizatorių teiravosi, ar į renginį priimami įvairių stilių žmonės. Pasak jo, didžiausias Latvijos festivalis „Positivus“ laikomas prabangiu festivaliu ir į jį vyksta tik atitinkamo stiliaus publika. Sužinojęs, kad „Galapagai“ nėra varžomi tokių rėmų, žurnalistas pasiprašė reklaminio festivalio plakato, pažadėjęs juo pasipuošti savo darbo vietą.

Į muzikos ir pramogų festivalį „Galapagai“ šiemet atvyksta madingiausias Latvijos grupių desantas. Rugpjūčio 2-3 dienomis pagrindinėje „Galapagų“ scenoje pasirodys ką tik naują albumą pristatę „Instrumenti“. Pirmą kartą Lietuvoje pasirodymą surengs ir Latvijos koncertų salėms bei festivaliams neleidžiantys pailsėti „Astro'n'Out“.

„Astr'n'Out“ kvietimas į „Galapagus“:

Iš Latvijos į Zaraso salą koncertuoti taip pat atvyks tarptautinį pripažinimą pelnę „Relicseed“ ir gitarų partijomis bet kurį melomaną pavergiantys „Trendkill Method“. Scenoje pasirodys ir vos pora metų gyvuojantys, tačiau jau pelnę geriausios 2012 metų Latvijos pop-rock grupės titulą - „The Sound Poets“. Grupės kvietimas į „Galapagus“, filmuotas Vilniaus senamiestyje:

Festivalio „Galapagai“ pristatymą Rygoje netikėtai aplankė broliai Maciai. Normundas ir Mauris Maciai, gyvenantys Latvijoje, tačiau neabejingi viskam, kas lietuviška, atskubėjo į pristatymą vos išgirdę, kad pristatomas lietuviškas festivalis.

Giliausias festivalio po atviru dangumi tradicijas Lietuvoje turinčiuose „Galapaguose“ šiemet koncertuos žymieji britai „Hadouken!“, tekstų gilumu ir muzikos stiprumu pasižymintys „Clawfinger“, „G&G Sindikatas“, „Golden Parazyth“, anarchiją propaguojantys „Lyapis Trubetskoy“, iš Italijos atvykstantys „Arcadia“, grupės „Antis“, „Bix“, „Yoko Mono“, „Empti“, Alekna ir daugybė kitų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)