Lietuvių kilmės dainininkas ir dainų autorius Ryanas Josephas Karazija gimė saulėtoje Kalifornijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau nuo 2010-ųjų metų gyvena Islandijos sostinėje Reikjavike. Talentingo muzikanto, kurio senelis su broliu 1926-aisiais metais Lietuvoje įkūrė „Anykščių vyno“ daryklą, kelias prasidėjo Amerikoje, kur Ryanas Karazija grojo indie roko grupėje „Audrye Sessions“.
Persikraustęs gyventi į Islandiją, dainininkas ir dainų autorius įkūrė projektą „Low Roar“. Pradžioje susidūręs su aklimatizacijos sunkumais, Ryanas Karazija kasdien sukurdavopo vieną dainą. Šie kūriniai 2011 m. buvo išleisti albume „Low Roar“, kurį atlikėjas įrašė savo namų virtuvėje.
2014 m. „Low Roar“ išleido antrąjį albumą „0“, kuris sužavėjo ne tik melomanus, bet ir kritikus. Netrukus atlikėjui atsivėrė didžiųjų muzikos festivalių „Eurosonic“, „Airwaves France“, „The Great Escape“, „Iceland Airwaves“ ir daugelio kitų scenos.
Didžiąją sėkmę padėjo pelnyti garsus Japonijos kompiuterinių žaidimų kūrėjas Hideo Kojima, kuris viešnagės Reikjavike metu atsitiktinai išgirdo ir įsigijo albumą „0“. Netrukus du „Low Roar“ kūriniai „I’ll Keep Coming“ ir „Easy Way Out“ skambėjo ypač populiaraus žaidimo „Death Stranding“ reklamose su garsių aktorių Normano Reeduso, Madso Mikkelseno ir Guillermo del Toro personažais.
Didžiąją 2016-ųjų metų dalį Ryanas Karazija praleido kelionėse tarp Islandijos, Švedijos, Lenkijos ir Meksikos, kol apsistojo Varšuvoje, kur sukūrė trečiąjį studijinį albumą „Once In A Long, Long While...“. Anglijoje ir Velse įrašytą albumą prodiusavo ilgametis muzikanto bendražygis Mike'as Lindsay ir „Red Hot Chili Peppers“, Adele bei Hozier įrašus prodiusavęs „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas Andrew Schepsas.
2019 m. „Low Roar“ išleido ketvirtą albumą „Ross.“, o kol kas naujausias projekto darbas „Maybe Tomorrow...“ buvo išleistas 2021-ųjų liepos mėnesį. Būtent šį albumą ir geriausius savo kūrinius „Low Roar“ atliks gegužės 14 d. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyksiančiame koncerte.
Muzikos kritikai apie „Low Roar“ muziką ir jos skambesį:
„Gražus ir epinis“, - „The Line Of Best Fit“
„Neapdorotas ir gyvas muzikos skambesys nepaliauja stebinti“, - „Paste“
„Nuostabiai išraiškinga muzika...“, - „Pigeons And Planes“
„Nenuginčijamai neįtikėtina“, - „Hilly Dilly“
„Kinematografiška, nežemiška, stingdanti ir nuostabi“, - „Indie Shuffle“