TABS, tikrasis vardas Tabitha Benjamin. Ji taip pat yra kompozitorė ir prodiuserė, bei kuria muziką filmams. Tabitha Benjamin dirba su tokiais atlikėjais kaip Bastille, Wilkinson, Breakage, Hannah Wants ir My Nu Leng. Ji koncertavo „BBC 1 Xtra Live Lounge“ kartu su Trevoru Nelsonu, „Capital Radio“ ir „Rinse FM“. O jos daina „Too Close“, parašyta drauge su Wilkinsonu, 8 savaites buvo įtrauktas į „BBC Radio 1 A“ sąrašą, rašoma pranešime spaudai.
„Iki šiol atlikėjų dažniausiai ieškodavome Lietuvoje, esame dirbę su Juste Starinskaite, Gabriele Laškaite ir kitais. Taip pat su vokiete Paula P'Cay, o šįkart atradome britę TABS, kurios balsas mus tiesiog užkerėjo“, – sako Andrius Roze, vienas iš „Flaxen Beats“ narių.
Kitas komandos narys Irmantas Matilionis priduria, kad: „Mums buvo labai įdomi patirtis dirbti su TABS ir visos emocijos, kurias patyrėme po kelių metų pertraukos kūryboje, mums sakė, kad neužtenka tik dainos, kad būtinai reikia klipo. Mes tikime, kad vaizdu lengviau galime išreikšti ką norėjome pasakyti.“
Klipas buvo filmuojamas 8 valandas ir visas veiksmas vyko „Anna Mesha. Viešbutis“ klube Kaune su „Me Gusta“ šokėjų komanda. Klipo režisūra, filmavimu ir scenografija rūpinosi Aurimas Šidiškis. Jis sako, kad kūrinys „Dance“ pats padiktavo kaip turi atrodyti klipas – jis visą veiksmą suorientavo tik į šokį.
„Klipe norime parodyti, kaip skirtingi charakteriai, skirtingi žmonės, personažai įvairiose erdvėse gali vis kitaip įprasminti save šokant. Šiam kūriniui ir klipui labai tinka lietuvių liaudies patarlė „kas kaip moka, tas taip šokia“, – įspūdžiais dalinasi režisierius A. Šidiškis. – Tad klipo pagrindinė žinutė ir yra, kad šokite kaip mokate, būkite laisvi, net ir dabar kai tiek suvaržymų, galite šokti tiesiog namie, mėgaukitės, išlipkite iš standartų.“
Šokių studijos „Me Gusta“ vadovas ir choreografas Rytis Survila priduria, kad: „Klipe stengiamės pateikti kuo įvairesnius šokėjus pagal amžių, charakterį, stilių, personažą, patirtį. Kiekvienas šokėjas džiaugėsi, jog gali prisidėti prie klipo idėjos, kuri ypač svarbi, siekiant išsaugoti šokio kultūrą ir pasiųsti žinutę, jog kiekvienas turi laisvę ir galimybę išreikšti save judesiu. Šokėjams buvo suteikta galimybė pasiklausyti muzikinio įrašo dar prieš filmavimą, tačiau patys šokiai gimė filmavimo vietoje – ir tai yra unikalu.“
2004-iaisais susikūrusi „Flaxen Beats“ didžėjų komanda – Irmantas ir Andrius – pažada daugiau tokių ilgų kūrybinių pertraukų nedaryti ir savo gerbėjams greitu metu ir vėl pateikti kažką įdomaus ir įkvepiančio.