Nuo unikalaus mados pojūčio iki eklektiško muzikos stiliaus, Oliveris Tree niekada neprašauna. Polinkis peržengti ribas ir prieštarauti normoms išskiria jo asmenybę iš kitų. Jis kelia bangas savo specifiniu vokalu ir susimąstyti verčiančiais tekstais. Jo autentiškumas ir pramogų verslo standartų atsisakymas pelnė jam gerbėjų simpatijas visame pasaulyje, rašoma pranešime spaudai.
Video: Oliver Tree & Robin Schulz – Miss You
Šiandien Oliveris Tree peržiūras skaičiuoja milijardais ir turi milijonus sekėjų socialiniuose tinkluose. Jis džiaugiasi gyvenimu, ištikimas rokenrolui ir absoliučiai kitoks nei kiti artistai. Savo atsidavusią ir augančią auditoriją Oliveris žavi dadaistiniu ir Andy Kaufmano vertu meta humoru, kuris tyrinėja ir atskleidžia šiuolaikinės kultūros absurdą, šlovės maniją ir socialines medijas.
Atlikėjo kūryba atspindi žmogaus prigimties šviesą ir tamsą populiariojoje kultūroje, paliesdama vienatvės, atskirties ir panašias žmogiškas patirtis. Oliveris Tree visada atvirai kalba apie savo psichinę sveikatą ir aktyviai naudoja savo platformas, šviesdamas ir skatindamas rūpintis savimi. Oliveris pripažįsta savo unikalumą ir skatina kitus daryti tą patį, įkvėpdamas gerbėjus suvokti savo individualumą.
Kiekvienas artistas turi savo istoriją, Oliveris Tree taip pat. Savo firmine šukuosena „bliūdeliu“, „iškritusiu“ priekiniu dantimi, per mažais akiniais ir per dideliais drabužiais Oliveris Tree patraukė dėmesį visame pasaulyje. Faktas: jo interviu – vieni juokingiausių muzikos industrijoje. Tačiau už ekscentriškos išvaizdos slypi jautri asmenybė, talentingas dainų autorius, prodiuseris, kino režisierius ir net patyręs paspirtukininkas, beje, didžiausio pasaulyje paspirtuko savininkas ir Gineso rekordininkas.
Egzistuoja nuolatinėje ekscentriško personažo būsenoje
Tikrasis jo vardas - Oliveris Tree Nickellis. Jis – šiuolaikinis amerikiečių atlikėjas, savamokslis prodiuseris, komikas, filmų kūrėjas iš Santa Kruzo, Kalifornijos. Jo sukurtas spalvingas personažas Oliveris Tree sėkmingai trina ribas tarp memų ir muzikos savo linksmai keistais išpuoliais internete. Muzikoje Oliveris Tree žongliruoja indie pop ir hiphopu pastiprinta šokių muzika.
Pasak „Rolling Stone“, Oliveris Tree laimi, nors ir nepaiso įprastų pramogų verslo standartų: jis egzistuoja nuolatinėje ekscentriško personažo būsenoje, elgiasi kaip chuliganas, mėgstantis beprotiškus vaizdo klipus ir juokelius, o dar tie paspirtukai.
„VICE“ vadina Oliverį „muziką kuriančiu memų aparatu“, o „Billboard“ – „linksmuoju alt-pop pokštininku“. Šiame ture jis savo paties sumažintai versijai leidžia „apšildyti“ jo koncertus. Nesvarbu, ar jis dainuoja skambant pop-punk gitaroms ir aidint plojimams rankomis, ar repuoja, Oliverio muzika randa emocinį atgarsį amžių glūdumoje – žmogaus vienatvėje.
Prievarta barškinant pianiną ankstyvoje jaunystėje buvo visiškai atgrasiusi Kalifornijos paplūdimių paauglį nuo muzikos. Draugus ir tikslą jis atrado paspirtukų frystailo varžybose, tačiau viena avarija amžiams pakeitė jo gyvenimo trajektoriją. Muzikos parduotuvėje atsitiktinai išbandyta gitara ir susižavėjimas Davidu Bowie'u grąžino Oliverį į muzikos orbitą.
2010-taisiais, pasivadinęs tiesiog Tree, Oliveris pradėjo savo muzikinę karjerą. Savo jėgomis išleido debiutinį albumą „Splitting Branches“, taip pat išbandė save ska grupės „Irony“ vokalisto bei dubstep prodiuserio rolėse. Būdamas 20-ties pasirašė sutartį su Londono leidykla „R&S Records“ ir išleido trumpametražį albumą „Demons“.
Thomui Yorke'ui iš „Radiohead“ patiko Oliverio įrašyta grupės dainos „Karma Police“ versija, jos dėka albumas susilaukė daug dėmesio, tačiau Tree staiga viską metė ir grįžo studijuoti muzikos technologijų Kalifornijos menų institute.
Baigdamas studijas Oliveris įrašė keletą dainų, tačiau sėkmė pirmą kartą šyptelėjo kartu su atlikėju Whethan sukūrus dainą „When I'm Down“. Netrukus Tree pasirašė sutartį su stambiu muzikos verslo žaidėju „Atlantic Records“. Kalbama, kad šios korporacijos biure Oliveris inscenizavo paspirtuko avariją ir savo viziją vadovams pristatė dirbtinio kraujo kapsulės dėka kraujuojančia burna. Gavęs daugiau galimybių, kūrėjas pradėjo kurti ne tik naują muziką, bet ir savo vizitine kortele tapusius beprotiškus vaizdo klipus, kuriuos jis pats režisuoja ir, žinoma, pats juose vaidina, kartais atlikdamas triukus, kurių nepatartina bandyti namuose.
Debiutinio albumo „Ugly Is Beautful“ (2020 m.) singlo „Hurt“ vaizdo klipą Oliveris filmavo Ukrainoje. Jame galima pamatyti garsųjį paspirtuką-monstrą, su kuriuo atlikėjas buvo įrašytas į Gineso rekordų knygą. Vietoje nenustygstantis darboholikas išleido dar du albumus „Cowboy Tears“ (2022 m.) ir „Alone In a Crowd“ (2023 m.). Šį albumą prodiusavo „Grammy“ nominantas ir kietas prodiuseris Robinas Schulzas, o pirmąjį singlą Oliveris sukūrė kartu su garsiuoju didžėjumi ir prodiuseriu Davidu Guetta.
Vos prieš kelias savaites gimtojoje Kalifornijoje Oliveris Tree baigė naujausio albumo pasaulinį turą, kurį dar praėjusį spalį pradėjo Naujojoje Zelandijoje. Beje, Oliveris koncertavo net ir ten, kur iki šiol buvo grojusi tik „Metallica“ - Antarktidoje. 2023-tųjų pabaigoje jie kartu su kita žvaigžde Diplo grojo itin prabangiame kruiziniame laive „The World Voyager“, plaukusiame būtent į šį žemyną.
Oliveris nufilmavo dokumentinį filmą apie savo kelionę, taip atkreipė visuomenės dėmesį ir surinko pinigų kovai su klimato kaita, sparčiai prisidedančia prie vandenynų atšilimo ir ledo šelfo tirpimo, dėl kurio Antarktida nyksta nerimą keliančiu greičiu.
Šis talentingas menininkas turi daug daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Nesvarbu, ar tai jo aistra ekstremaliam sportui, meilė keistai retro madai, ar atsidavimas filantropijai, Oliveris Tree yra tikra mįslė, kurią verta ištirti.
Tolyn žvelgiančios muzikos agentūros „8 Days A Week“ kvietimu Vilniuje šį sezoną taip pat gros Helado Negro, „La Femme“, „Warhaus“, Yungblud, „Jungle“, „Fontaines D.C.“, „Sleaford Mods“, Two Feet, Jacobas Collier, Asafas Avidanas, Devendra Banhartas ir Jessie Ware.