Laidos vedėjai Godai Problemai Eimantė pasakojo socialinių tinklų anketose neprisistatanti savo vardu, o pseudonimu vien dėl to, kad tikisi, jog tai leis išsaugoti jos privatumą.

„Kad neieškotų manęs feisbuke. Prašau, neieškokite. Tačiau dabar neišvengiama, kad žinos mano vardą“, – sakė Eimantė.

Paklausta, kodėl prisistato Brahamo pseudonimu, ji teigė, kad būdama 15-kos metų pamatė siaubo filmą, kuriame žudiką vaidinęs personažas buvo pasivadinęs būtent tokiu vardu.

„Pagalvojau, kad man patinka jo vardas, todėl jį sulietuvinau ir pasirašiau savo instagrame. Prieš tai prisistačiau su savo pavarde, tačiau, kai pradėjau „TikTok’inti“, pagalvojau, kad taip pat pasirašysiu ir instagrame, kad sutaptų“, – sakė Eimantė.

Vaizdo įrašus mergina pasakojo pradėjusi kurti dar nuo vaikystės, mėgo jais dalintis feisbuke, „Youtube“ platformoje.

„Bet vėliau juos ištryniau. Visą laiką norėjau tai daryti. Kai pabaigiau mokyklą, metus pasiėmiau gap year, neturėjau, ką veikti, pagalvojau why not. Pradėjau nuo trend’ų, vėliau išsidrąsinau ir pagalvojau, kad kursiu originalų turinį. Visą laiką žinojau, kad kažką tokio darysiu, nes man labai patiko.

Dabar dienomis kuriu „TikTokus“, o vakarais valkatauju gatvėse. Kito darbo... Dabar pagrinde „TikTok’as“. Pasibaigiau studijas, komunikaciją ir skaitmeninę rinkodarą. Paskutiniais studijų metais mano grupiokai pradėjo ieškoti darbo, o man buvo p***ui. Norėjau popieriaus, diplomo, kad parodyčiau tėvams, jog pabaigiau studijas, bet žinojau, kad nenoriu sėdėti ofise. Viskas ok, bet aš nenorėjau to daryti“, – pasakojo Eimantė.

Tiesa, vis dėlto mergina teigė kol kas iš kuriamo turinio „TikTok“ savarankiškai pragyventi dar negalinti.

„Dar gyvenu su savo tėvais, todėl galiu pragyventi, nes nereikia mokėti už nuomą. Bet tikai nemeluosiu, dar nėra pakankamai pasiūlymų, kad galėčiau keltis į Vilnių. Neuždirbu tiek šaibų, kiek kitiems atrodo“, – atviravo Eimantė.

Paklausta, kiek uždirba pinigų iš savo kuriamo turinio, mergina neslėpė, kad už gautą uždarbį jau galėjo nusipirkti automobilį.

„Tikrai ne namą, tikrai ne butą. Mašiną su keturiais ratais“, – juokėsi Eimantė.

Ji pasakojo savo veikloje įžvelgianti tiek pliusų, tiek minusų. Mergina džiaugėsi, kad gal dirbti iš namų kaip nori ir kada nori, tačiau kartais neramina netikėtai užklumpantis žmonių dėmesys.

„Minusai – anksčiau galvojau, kad žiauriai fainai, kad tave atpažįsta mieste, bet kartais to nesinori. Išeini į parduotuvę visa susivėlusi, nori jogurtą nusipirkti, o tave vaikai persekioja. To nesinori. Be to, tampi pažeidžiama, nes rodai savo gyvenimą“, – sakė Eimantė.

Patraukia dėmesį humoro jausmą turintys vaikinai

Laidos metu teirautasi, į kokius vaikinus Eimantė atkreipia dėmesį. Mergina teigė, kad svarbiausia jai yra tai, kaip žmogus bendrauja.

„Vienas iš svarbiausių dalykų yra tai, ar žmogus mane prajuokins. Svarbi ir išvaizda, nenorėčiau dėti žmogui maišo ant galvos. Norėčiau, kad atrodytų adekvačiai, būtų aukštesnis už mane, pasportavęs, nes pati sportuoju. Labiau patinka tamsiaplaukiai, bet svarbu, kad mokėtų ir bent truputį pabazarinti. Tikiuosi, kad išeis rasti tokį viduriuką“, – sakė Eimantė ir pridūrė, kad vaikinams, norintiems sužavėti tokią merginą kaip ji, tereikia būti mandagiems, priėjus pasisveikinti.

Eimantė (Brahamas)

Anksčiau mergina pasakojo naršiusi ir „Tinder“ programėlėje, susipažinusi čia su vaikinais, eidavo ir į pasimatymus.

„Bet dabar mane „Tinder’is“ shadowban’ino. Pastebėjau, kad man rodo tuos pačius žmones, bandžiau išsitrinti savo account’ą, bet nieko padaryti nepavyko.

Buvau viename „Tinder“ pasimatyme prieš kokius tris ar keturis mėnesius. Buvo blogai. Visiškai nesusibazarinom. Jis daug šnekėjo apie save, tada paklausė: „O ką tu darai?“, atsakiau, jog esu „TikTok’erė“, jis pradėjo juoktis, galvojau, kaip man į tai reaguoti. Papasakojau jam, ką darau, nes jis nesuprato. Nuėjome į koncertą, pastebėjo, kad mane atpažįsta žmonės, sako: „Tai tave žmonės žino“, o jis ką tik iš manęs žvengė...“ – pasakojo Eimantė.

Mokykloje sulaukė patyčių

Laidoje sulaukusi klausimo, ką darytų kitaip, jei galėtų visus ar dalį savo gyvenimo metų pakeisti, ji teigė, kad viską darytų taip pat, tik imtųsi dar daugiau veiklų.

„Būna, kad nori kažką daryti, bet stabdo baimė. Norėčiau jos atsikratyti, tiesiog daryti daugiau. Labai mėgstu daug dalykų permąstyti. Tarkime, eidama į laidas negalvoju, kad viskas bus gerai, bet, jog ir tas, ir tas bus negerai. Norėčiau to atsikratyti“, – sakė Eimantė.

Šiuo metu ji daug dėmesio skiria ir sportui, pasakojo, kad šios veiklos neapleidžia kiekvieną dieną.

„Manau, kad tai – įprotis. Kiekvieną dieną einu sportuoti, jei nesergu. Tiesiog nėra motyvacijos, bet atsikeli ir eini. Esu savimi patenkinta, bet norėčiau truputį nusimesti svorio“, – sakė Eimantė.

Eimantė (Brahamas)

Mergina sulaukė ir klausimo apie savo vaikystę, domėtasi, ar iš kitų patirdavo patyčių, nes, kaip pastebėjo laidos žiūrovas, dabar pati nevengia pašiepti.

„Nepasakyčiau, kad tyčiojuosi iš kitų, mėgstu tik pajuokauti. Norėčiau pamatyti žmogų, iš kurio vaikystėje nesityčiojo. Iš visų tyčiojosi. Ar aš dabar esu tokia, nes iš manęs tyčiojosi? Nemanau, nes patyčios nebuvo žiaurios. Visi iš visų tyčiojosi, pas mane rate taip buvo.

O humoro jausmas nemanau, kad atėjo būtent iš patyčių. Tėvai mėgsta pajuokauti, ir, šiaip, aš galbūt nesusilaukdavau labai daug dėmesio iš berniukų, galvojau, kad reikia tai kompensuoti. Kažką tokio daryti, juokauti. Prisimenu, man buvo 11 metų ir draugė pasakė: „Tu visai juokinga“. Pagalvojau, kad tai bus mano asmenybė“, – sakė Eimantė.

Visą pokalbį su Eimante galite matyti straipsnio viršuje esančiame vaizdo įraše.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją