Aktorius yra įsitikinęs, kad britų aktoriai kur kas rimčiau žiūri į savo mokymąsi nei amerikiečiai, o Australijos žvaigždės nustelbia amerikiečius varžovus savo „vyriškumu“, todėl gauna pačius geidžiamiausius vaidmenis filmuose.
„Jauniems Amerikos aktoriams kažkas darosi – ir vyrams, ir moterims – nes britai ir australai iš jų atima daug geriausių amerikietiškų vaidmenų. Britanijoje jie labai rimtai žiūri į savo išsilavinimą, o Valstijose mes susiduriame su tam tikru įvaizdžio socialinės žiniasklaidoje kūrimu, o ne tikru mokymusi. Daugelis aktorių pakimba ant to socialinio įvaizdžio kabliuko, kuris turi įtakos jų veiklos diapazonui. Australai, ypač vyrai, yra vertinami dėl jų vyriškumo. Jungtinės Valstijos yra santykinai aseksualus arba uniseksinis jausmingų jaunų vyrų kraštas, mes neturime daug channingų tatumų arba chrisų prattų, o australai turi. Tai – fenomenas“, – sakė M.Douglasas interviu britų laikraščiui „The Independent“.
„Jaunus Amerikos aktorius dabar ištiko krizė. Visi kur kas labiau rūpinasi savo įvaizdžiu nei tuo, kaip iš tiesų atlikti savo vaidmenį“, – kalbėjo jis.
M.Douglaso pareiškimas nuskambėjo po to, kai garsiojo JAV komiksų personažo Žmogaus Voro vaidmuo atiteko britų aktoriui Tomui Hollandui, nugalėjusiam daugybę į šį vaidmenį pretendavusių Amerikos aktorių.
Anksčiau šį vaidmenį atliko kitas britas – Andrew Garfieldas. O dabartinis Holivudo „Supermenas“ Henry Cavillas taip pat yra kilęs iš Didžiosios Britanijos, kaip ir buvęs „Betmenas“ Christianas Bale'as.