Viloje, kuri šiuo metu jau parduota, komikas su šeima leisdavo vasaras pastaruosius 10 metų.

2010-aisiais garsenybė įsigijo žemės Latvijoje, o po metų ten jau stovėjo namas. Anot žiniasklaidos, vila kainavo 200 tūkstančių eurų. Ją pastatė, kaip sakė Svetlakovas, vietos statybininkai.

Ten Svetlakovas su žmona Antonina ir vaikais gyvendavo kasment nuo gegužės iki rugsėjo. Dabar aktorius šį namą pardavė. Apie tai jis pranešė socialiniuose tinkluose.

Dviejų aukštų name buvo įrengti keli miegamieji kambariai, erdvi virtuvė, sujungta su svetaine ir terasa susibūrimams lauke.

Priminsime, kad pastaraisiais metais S. Svetlakovas pradėjo aktyviai pardavinėti savo nekilnojamąjį turtą. 2021 metais jis uždarė savo restoraną Jekaterinburge.

„Deja, nutiko tai, kas nutiko daugeliui mūsų šalies įmonių. Sunkiu metu nesugebėjome susitarti dėl mažesnio nuomos mokesčio“, - pasakojo S. Svetlakovas.

Šoumenas teigė, kad derybas vedė ne jis pats, o jo brolis ir valdančiosios įmonės atstovai. Tačiau jiems nepavyko rasti bendro sprendimo.

„Mums buvo pasakyta: „Žinote, Jekaterinburge mums priklauso tiek daug pastatų, jog galime sau leisti nieko nemažinti. Jei norite, išsikraustykite!“ - teigė S. Svetlakovas.

Jis pažymėjo filosofiškai žvelgiantis į šį klausimą. Maskvoje jo įstaigos veikia. S. Svetlakovas nurodė, kad tam daugiausia pasitarnavo žmogiškieji ryšiai: aktoriui pavyko susitarti su nuomotojais. Beje, vietoj restorano Jekaterinburge S. Svetlakovas atidarys naują, bet jau Kazanėje. „Vienur išnyksta, kitur atsiranda – tai normalu“, - reziumavo S. Svetlakovas.

Savo restoraną Jekaterinburge S. Svetlakovas atidarė 2016 metais. Komikas šią vietą pavadino „Eshak“. Iki tol du restoranai veikė Maskvoje ir vienas Kijeve. Iškilmingas atidarymas įvyko gruodžio 12 dieną - per artisto gimtadienį. Tuomet S. Svetlakovas sakė, kad džiaugiasi galėdamas pasidovanoti sau tokią dovaną.

Jis žadėjo šiuolaikiškai elgtis su klientais ir tvirtino, kad kūrybiškas požiūris į restorano interjerą bus regimas net tualetuose. Restoranas galėjo talpinti iki 150 klientų, o vidutinė sąskaita jame siekdavo apie 1000 rublių (16 eurų). Įstaigos atidarymui buvo išleista apie 60 mln. rublių.

Priminsime, kad S. Svetlakovas gimė ir užaugo Jekaterinburge. Ten jis mokėsi mokykloje, taip pat žaidė futbolą, krepšinį ir buvo tapęs kandidatu į rankinio sporto meistrus. Tačiau jo tėvai tikėjosi, kad sūnus seks jų pėdomis: tėvas buvo mašinisto padėjėjas, o motina dirbo Sverdlovsko geležinkelių valdyboje. Sergejus Uralo valstybiniame transporto universitete baigė geležinkelių ekonomikos studijas. Universitete jis priklausė Linksmųjų ir išradingųjų klubui ir buvo komandos kapitonas. Tuomet jis suprato, kad nori vaidinti scenoje, o ne dirbti geležinkelyje, kaip jo tėvai. Pasinėręs į humorą, S. Svetlakovas kuriam laikui buvo nutraukęs studijas, bet galiausiai sugebėjo jas užbaigti. Paskutiniame kurse jis pradėjo bendradarbiauti su populiariu klubu „Uralskije pelmeni“, kuris 2000 metais tapo Linksmųjų ir išradingųjų klubų aukščiausios lygos čempionu.

Persikėlęs į Maskvą, S. Svetlakovas pradėjo dirbti su Gariku Martirosianu, Semionu Slepakovu ir kitais komikais. Kartu jie rašė scenarijus humoro komandoms. Vėliau šis kūrybinis kolektyvas davė pradžią televizijos laidai „Comedy Club“. S. Svetlakovas buvo šio šou rezidentas, taip pat kartu su Michailu Galsustjanu dalyvavo TNT projekte „Naša Raša“. Šiuo metu jų keliai išsiskyrę.

S. Svetlakovas nusprendė pasukti kitu keliu nei kolega: vietoje politikos pasirinko verslą – atidarė parduotuvių ir restoranų tinklą. 2018-aisiais jis pareiškė, kad nebalsavo už V. Putiną, o 2021 m. netgi pasisakė prieš Baltarusijos diktatorių Aliaksandrą Lukašenką.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją