58-erių metų amžiaus B. Pittas, kuris pastaruoju metu pradėjo mažiau filmuotis ir daugiau užsiimti kino prodiusavimu, teigia dažnai galvojantis apie savo ateitį ir kokiu keliu jis norėtų pasukti paskutiniuoju savo turtingos meninės karjeros etapu.

„Manau, kad jau esu arti galo, kažkur paskutiniame semestre ar trimestre. Kas nutiks šiame etape? Ir kaip noriu jį suplanuoti?“ – sakė jis.

Aktorius taip pat prisipažino, kad užsirašinėja savo sapnus ir bando juos išanalizuoti. Anot kino žvaigždės, sapnų studijavimas yra šio proceso dalis, kaip ir gilinimasis į savo paties praeitį, ieškant išminties, kuri atsiranda įveikus išbandymus.

Interviu metu Bradas pasidalijo savo filosofinėmis įžvalgomis apie savo gyvenimą ir pasaulį.

„Čia, Kalifornijoje, dažnai kalbama apie buvimą tikru savimi. Mane kankino klausimas: o ką reiškia tas „tikras“? Man tai reiškia savo gilių žaizdų pripažinimą.

Visada gyvenime jaučiausi labai vienišas: ir kai buvau vaikas, ir dabar; tik visai neseniai suartėjau su draugais ir šeima.

Aš esu žudikas. Meilužis. Galiu jausti gilią empatiją, bet galiu ir pasiduoti niekšybei“, – atviravo žvaigždė.

Aktorius taip pat papasakojo apie karantino metu dar labiau prasiveržusią aistrą menui.

„Aš – iš tų žmonių, kurie kalba per meną. Aš tiesiog noriu visada kurti. Jeigu nieko nekuriu, aš tarsi apmirštu“, – tikino aktorius.

Dabar savo dieną jis pradeda grodamas gitara, taip pat užsiima keramika ir net nusilipdė dvi juodos ir auksinės spalvų žvakides savo namams. Keramika, anot aktoriaus, yra kaip „vienišas, labai tylus ir lytėjimo kupinas sportas.“

„Menas yra kažkas nepaaiškinamo. Menas sukelia šiurpuliukus, nuo jo pasišiaušia plaukai ant pakaušio ir akyse pasirodo ašaros. Galbūt taip vyksta dėl to, kad kažkas prieš tave suprato, kad esi ne vienas.

Muzika man suteikia tiek daug džiaugsmo! Manau, kad džiaugsmas man, sulaukus vyresnio amžiaus, buvo naujas atradimas. Visada plaukiau pasroviui, dreifavau į vieną ar kitą pusę. Galvoju, kad daug metų sirgau lengva depresijos forma. Ir tik tada, kai ją priėmiau, stengdamasis priimti visas savo puses – ir grožį, ir bjaurastį – sugebėjau užfiksuoti tas džiaugsmo akimirkas“, – sakė jis.

Garsenybė taip pat atskleidė apie savo perėjimą prie sveiko gyvenimo būdo. Jau beveik šešerius metus Bradas negeria alkoholio.

Po to, kai 2016 metais Angelina Jolie paprašė skyrybų (šio interviu metu Bradas nekalbėjo apie asmeninį gyvenimą), jis metė gerti ir pusantrų metų lankėsi anoniminių alkoholikų grupėje.

„Tai buvo labai šauni vyrų grupė, labai uždara ir rinktinė, todėl visiems buvo saugu“, – teigė jis.

Aktoriaus nuomone, yra tokių žmonių, kurie visą gyvenimą gali turėti blogų įpročių ir nesusimąstyti apie jų pasekmes, tačiau jis pats savęs tokiu nelaiko, man yra metęs rūkyti.

„Nemanau, kad galėčiau sau tai leisti. Esu jau tokio amžiaus, kai iš [tokių įpročių] nieko gero neišeina“, – atviravo aktorius.

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
RPLC Vilniaus filialas +370 5 213 7808 registratura@rplc.lt Gerosios Vilties g. 3
RPLC Kauno filialas +370 37 333255 registratura.kaunas@rplc.lt Giedraičių g. 8
RPLC Klaipėdos filialas +370 46 415025 registratura.klaipeda@rplc.lt Taikos pr. 46
RPLC Šiaulių filialas +370 41 455644 registratura.siauliai@rplc.lt Daubos g. 3
RPLC Panevėžio filialas +370 45 582673 registratura.panevezys@rplc.lt Elektronikos g. 6
Anoniminių alkoholikų draugija +370 685 05191 info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė +370 698 73005 info@pnb.lt
Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas
Jaunimo linija Budi savanoriai konsultantai +370 800 28888 I-VII, visą parą
Vaikų linija Budi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111 I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui) Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai +370 800 77277 II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai +370 800 66366 I-VII, visą parą
Vilties linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123 I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centras Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) +370 640 51555 I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Dingusių žmonių šeimų paramos centras (teikiama pagalba nuo smurto nukentėjusiems asmenims - artimoje ir neartimoje aplinkoje, nusikalstamų veikų) +370 670 527 25 centras1@missing.lt
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
„Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba vyresnio amžiaus žmonėms. Budi profesionalūs konsultantai +370 80080020 www.sidabrinelinija.lt pasikalbekime@sidabrinelinija.lt I-V 8.00-22.00, VI-VII 11.00-19.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.lt Atsako per 36val.
„Jaunimo linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: https://jaunimolinija.lt/lt/pagalba/pagalba-pokalbiais-internetu/ Pokalbiai internetu (angl.chat) Kasdien nuo 18 iki 24 val. Emocinė parama elektroniniais laiškais "Jaunimo linijoje" neteikiama
„Vilties linija“ Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“ Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.lt Atsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijos Rašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.lt Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems Rašyti el. paštu: laukiam@artimiems.lt Atsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Messenger ar Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Visa papildoma informacija – puslapyje www.krizesiveikimas.lt. Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (+370-5) 275 75 64.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją