Vienas iš tokių – 2009-ųjų susitikimas, po kurio viešai teko atsiprašinėti jo tėvui karaliui Karoliui, kuris tada dar tebuvo kronprincas. Savo knygoje „Atsarginis“ britų karališkosios šeimos narys prisimena, jog, būdamas 21 metų, tarnavo kariuomenėje, o per Naujuosius padaryta „nekalta“ klaida išmušė viską iš vėžių ir atnešė „neapykantos bangą“.

Vaizdo įrašas, kurį princas, dar būdamas kadetas, 2006 metais padarė oro uoste, internete tarsi virusas išplito tik 2009 metais, kai jaunuolis imtas kaltinti rasizmu.

„Žudžiau laiką prieš skrydį, kvailiojau. Kiekvieną draugą sugalvojau kaip nors smagiai apibūdinti. Ir apie savo bičiulį, taip pat kadetą, Ahmedą Razą Kahną, kuris yra iš Pakistano, pasakiau: „O, mūsų mažasis paki draugužis...“.

„Aš tikrai nežinojau, kad paki yra įžeidimas. Kai augau, girdėdavau žmones vartojant šį žodį, bet jis niekada nebuvo sakomas su kažkokia panieka. Niekada nešmėstelėjo mintis, kad jis gali būti rasistinis. Apie nesąmoningus išankstinius įsitikinimus tada taip pat nebuvau nieko girdėjęs. Nemaniau, kad tas žodis blogas. Tikrai maniau, kad jis neutralus, tiesiog tautybė“, – knygoje rašo princas Harry.

Kai medžiaga buvo parduota „News of the World“, „pradėjo ristis neapykantos ir pasmerkimo banga“: „Princas Harry’is blogiau nei kvailys. Jis blogiau nei vakarėlių liūtas – jis rasistas“.

„Mane viešai pasmerkė Konservatorių lyderis. Ministras mane smerkė per televiziją. BBC eteryje mane pasmerkė paties Ahmedo dėdė. Sėdėjau Haigrovo pilyje ir stebėjau, kaip ant manęs pilamas purvas. Buvo sunku suvokti, kas čia dedasi. Mano vardu tėvo biuras paviešino atsiprašymą. Ir aš norėjau tokį paviešinti, bet man patarė to nedaryti. Sakė, kad tai ne pati geriausia strategija. Velniai nematė tos strategijos. Man nusispjauti į tą strategiją. Aš tik norėjau, kad žmonės nebegalvotų, kad aš rasistas. Kad suprastų, jog nesu rasistas“, – knygoje vieną sudėtingiausių savo gyvenimo sausių prisimena princas.

Sasekso kunigaikštis teigia, kad Ahmedas priėmė jo atsiprašymą, tačiau pridūrė, kad „tas jo atleidimas, tas jo maloningumas mane privertė jautis tik blogiau“.

Kaip sutiko 2025-uosius

Remiantis žiniasklaidos turimais duomenimis, Naujuosius princas Harry ir M. Markle sutiko kartu su vaikais princu Archie ir princese Lilibet savo šeimos namuose.

Praeityje pora mėgo metų sandūrą pasitikti kelionėse. Pavyzdžiui, 2016 metais M. Markle juos sutiko Islandijoje, o jau po kelių mėnesių susipažino su būsimu vyru. Trumpas vaizdo įrašas iš jos senosios instagramo paskyros ją vaizduoja su šampano taure rankoje ir masyviais žieminiais batais pozuojančią prie užrašo „Elfų miestas“. Prie nuotraukų tada aktorė prirašė: „Laimingų Naujųjų iš Islandijos. Koks malonumas su tavim susipažinti, Islandija. Į sveikatą už dar vienus nuostabius metus“.

O štai karalius Karolis III su žmona karaliene Camilla 2024 metų žiemos šventes praleido Norfolko pilyje Sandrigame, kur įprastai Naujuosius su šeima sutikdavo ir karalienė Elžbieta III – žaisdavo šaradas ir kitaip smagiai leisdavo laiką.

Kokie bus 2025-ieji princui Harry’iui?

Kaip teigia karališkoji astrologė Debbie Frank, princo Harry’io šiais metais laukia didžiuliai pokyčiai.

„Maištingajai Urano planetai 2025 metais kabant virš princo Harry’io likimo taško, jam teks priimti sprendimų dėl savo vaidmens gyvenime, nuspręsti, kur jis nori būti, ir kas jam kaip asmenybei iš tikrųjų svarbu“, – sako D. Frank.

„Visi klausimai, kurie nėra lengvai išsprendžiami, ir reikalauja didelių pastangų – jų tikrai bus daug, teks blaškytis pirmyn atgal ieškant atsakymų. Nenuostabu, kad tokia energija kels diskomfortą ir irzulį. Ir viską gali vainikuoti kažkoks reikšmingas pokytis“, – sako astrologė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją