Ch. Tatumas – nuo striptizo šokėjo iki Holivudo numylėtinio

Mokyklos suole užsitikrinęs sporto žvaigždės statusą, baigęs mokyklą Channingas Tatumas visus nustebino mesdamas mokslus koledže ir sugrįždamas į gimtąjį miestelį, kur ėmėsi statybininko, o vėliau drabužių pardavėjo ir veterinaro asistento darbo. Tačiau laisvu laiku jis šokdavo gatvės šokius.

Galiausiai žavus jaunuolis pradėjo šokti striptizą pigioje vietinėje užkandinėje, tačiau ir tai nepadėjo sudurti galo su galu. Gatvėje vaikiną pastebėjo modelių agentūros atstovai – taip prasidėjo Č. Tatumo modelio ir šokėjo karjera. Ėjęs garsiausių pasaulio mados dizainerių podiumais ir filmavęsis jų reklamose, netrukus vyras ėmė svajoti apie aktorystę, o vaidmuo filme „Šokis hip-hopo ritmu" ne tik pelnė jam žvaigždės statusą, tačiau ir užtikrino šeiminę laimę – filmavimo aikštelė aktorius sutiko būsimą žmoną Jenną Dewan.

Vyras tikina, kad artimiausi jo širdžiai – serijos „Magiškasis Maikas" (angl. „Magic Mike") filmai, pasakojantys apie būrį striptizo šokėjų, aistringais pasirodymais kaitinančių JAV moterų širdis.

Aktoriaus ir filmo kūrėjų teigimu, šios istorijos pagrindu tapo Ch. Tatumo prisiminimai ir patirtis, užgyventa šokant striptizą, kuris, vyro teigimu, artimas jam iki šiol. „Nesididžiuoju faktu, jog esu buvęs striptizo šokėjas, tačiau ir nemanau to gėdytis ar slėpti, nes tai – dalis manęs ir to, kuo esu šiandien", - ne viename interviu yra pasakojęs garsus aktorius.

Kalėjimo perauklėtas repo dainininkas M. Wahlbergas

Priešingai negu apie aktorystę nė nemąstęs Ch. Tatumas, Markas Wahlbergas apie aktoriaus kelią svajojo nuo mažų dienų, o iki įsibėgėjant karjerai, spėjo nuveikti tikrai daug. Sunkiu paaugliu buvęs M. Wahlbergas mėgo vogti, buvo priklausomu nuo alkoholio ir kokaino, tad užaugo policijos nuovadoje, o vos 16-os pirmąsyk buvo nuteistas dėl žiauraus sumušimo ir rasistinių išpuolių.

Išėjęs iš kalėjimo vaikinas nusprendė gyvenimą pradėti iš naujo, ir, vedinas brolio Donnie, tapo Marky Mark, repuojančiu grupėje „Marky Mark And The Funky Bunch". Deja, pakeitęs gyvenimo būdą, M. Volbergas vis dar nemokėjo suvaldyti savo charakterio ir labiau garsėjo ne muzikiniu talentu, o įžūlumu, chuliganišku elgesiu, homofobiškais ir rasistiniais išsišokimais.

Toks vyro elgesys kaitino minią ir jau netrukus būsimas aktorius tapo kompanijos „Calvin Klein" reklaminiu veidu. Deja, skandalingai paauglystei ir teistumui iškilus į dienos šviesą, muzikinė aktoriaus karjera subyrėjo, o talentingasis vyrukas dar sykį viską pradėjo nuo nulio, ryžęsis tapti aktoriumi bei tiesiog geru žmogumi. Šiandien Markas – pavyzdingas šeimos vyras, įkūręs savo vardo labdaros fondą ir užsiimantis visuomenine veikla bei dviem Oskarams nominuotas aktorius, kurio vaidmuo filme „Kovotojas" (angl. „The Fighter") laikomas stipriausiu jo karjeros pasirodymu.

Tituluota gražuolė Ch. Theron ir baletas, kuris liko tik svajone

Pietų Afrikos Respublikoje gimusi ir užaugusi gražuolė nuo mažumės pasižymėjo grožiu bei aštriu protu. Sulaukusi 16-os, jaunoji baleto šokėja Charlize Theron pradėjo modelio karjerą – vietinės reikšmės grožio konkursų laimėjimai netrukus virto laurais tarptautiniuose modelių konkursuose.

Sulaukusi pilnametystės mergina atvyko į Niujorką mokytis baleto, tačiau koją pakišo patirta trauma. Paraginta motinos, Ch. Theron persikėlė į Los Andželą, kur atsitiktinumo dėka pradėjo aktorės karjerą – banke įsiutusios merginos sceną pamatęs agentas ir prodiuseris Johnas Crosby ištiesė jai savo vizitinę kortelę, tapusią moters aktorystės pamatu.

Šiandien Oskaro laureatė aktyviai filmuojasi paties įvairiausio žanro filmuose, nebijodama keisti savo amplua bei eksperimentuoti išvaizda. Geriausias to įrodymas - vardan vaidmens filme „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias" (angl. „Mad Max: Fury Road") plikai nuskusta galva bei sportas tokiu intensyvumu, kad atletiško kūno moteriai pavydėtų ne viena lengvojo kultūrizmo čempionė!

Iš Harvardo suolo į Oskarų apdovanojimų ceremoniją – M. Damono gyvenimo vingiai

Aktorius savo mamą vadina aiškiarege – nuo vaikystės ši tikino, jog Mattas Damonas taps aktoriumi ir, pasirodo, neklydo. Jaunuolis nerodė susidomėjimo kino industrija kol nesusipažino su kaimynystėje gyvenusiu Ben Affleck, užkrėtusiu vaikį meile kinui.

Paauglystėje drauge su Benu kūręs scenarijus, baigęs mokyklą M. Damonas persigalvojo ir, ėmęs ieškoti „žemiškesnės" profesijos, įstojo į Harvardo universitetą, kur ketino mokytis anglų kalbos ir literatūros. Netrukus atgimė Meto svajonė tapti aktoriumi, tad vaikinas metė Harvardą ir išvyko į

Niujorką, kur, drauge su B. Afleku vos per keletą vakarų sukūrė scenarijų du Oskarus ir pasaulinę šlovę jaunuoliams pelniusiam filmui „Gerasis Vilas Hantingas" (angl. „Good Will Hunting"). Šiandien aktoriaus sąskaitoje – 4 nominacijos Oskarui („Marsietis" (angl. „The Martian"), „Mančesteris prie jūros" (angl. „Manchester by The Sea") bei „Nenugalimas" (angl. „Invictus")), vienas laimėjimas bei Džeisono Borno pravardė už kultiniu tapusį vaidmenį to paties pavadinimo filme.

Architektūros viltis C. Cox ir serialo „Draugai" gebėjimai keisti žmonių likimus

Gimusi turtingoje daugiavaikėje šeimoje, Courteney Cox visuomet norėjo būti savarankiška, tad vos 16-os ėmėsi padavėjos darbo, o vėliau pasekė tėvo pėdomis ir studijavo architektūrą. Tik geriausiais pažymiais vertinta studentė aktyviai sportavo ir apie jokią aktorės karjerą nė nesvajojo.

Viskas pasikeitė vos per akimirką – tuometinis merginos vaikinas supažindino K. Koks su draugais, besisukusiais mados industrijoje. Jau netrukus jauna mergina tapo modeliu, reklamuojančiu garsiausius prekės ženklus, besifilmuojančiu reklamose ir muzikiniuose klipuose.

Aukštyn šovė ir aktorės karjera, o žvaigždės statusą įtvirtino moters pasirodymas kultiniame 90-ųjų seriale „Draugai" (angl. „Friends"), kurio visus sezonus žiūrovai gali išvysti didžiausioje vaizdo transliacijų internetu platformoje viaplay.lt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)