Pokalbį pradėjusi apie Azerbaidžane likusią šeimą A. Landau pradėjo pasakoti ir apie tėvą, kurio jau seniai, kaip pati sako – neturi. „Aš visada sakau, kad jis miręs. Mes net nebendraujame. Jis prie manęs buvo su savo meiluže. Pasakiau, kad mamai viską pasakysiu, o jis man... “, – nesugebėjo pabaigti sakinio A. Landau.
Atvykus į Lietuvą prasidėjo kitoks gyvenimas, tiesa, ne pats lengviausias: „Kai tu visą gyvenimą gyvenai su tėvais, o staiga tu esi kitoje šalyje viena, be draugų ir dar jautiesi ne savo kūne. O čia ateina kažkoks žmogus ir pasako, kad tu faina. Buvo ir žolės ir kokaino, man buvo nesvarbu – ką pasiūlys, tas ir gerai bus.“
Netrukus transeksualės gyvenimas visiškai susijaukė, studijos pakibo ant plauko, o tariami draugai, regis, tik išnaudojo. „Pradėjau domėtis, ką daryti su savo gyvenimu. Pradėjau dirbti kirpėja. Būdavo taip, kad valgydavau tik makaronus“, – apie sunkia pradžią pasakojo A. Landau.
Pokalbiui pasisukus apie visas plastines operacijas, kurias ji yra pasidariusi, transeksualė pajuokavo, jog už tuos pinigus jau galėjo turėti butą, tačiau po chirurgo peiliu gulėsi ne dėl nepagrįstų užgaidų: „Aš nesidariau operacijų dėl to, kad buvau negraži. Dariausi dėl to, kad žmonės nebežiūrėtų į mane gatvėje ir nesakytų, kad su šia mergina kažkas negerai.“
Nors dažnai sakoma, jog transeksualai gyvena trumpiau, tačiau A. Landau su tuo nesutinka ir teigia pažįstanti daugybę vyresnio amžiaus lytį pakeitusių žmonių. „Kodėl nieks nesako, kad transeksualai gyvena trumpiau ne dėl hormonų, kuriuos vartoja, o dėl to, kad jų niekas nepriima. Daug kartų galvojau apie savižudybę“, – liūdnai kalbėjo ji ir atskleidė, jog tikrų draugų neturi.
A. Landau išdavė, kad didžiausia jos svajonė – sukurti darnią šeimą, o į kalbas apie tai, kad vaikų turėti juk negalės, transeksualė reaguoja pateikdama rimtus argumentus: „Sakydami, kad negaliu turėti vaikų jūs įžeidžiate daugybę moterų. Galima rasti surogatinę motiną, galima įsivaikinti, kodėl jiems nepadėti?“