Dainininkas nėra tik paprastas kalinys. Susidomėjimas šia byla neatslūgo ir Mureto kalėjime reikėjo įrengti kontrolės sistemą nuo kitų kalinių, kad būtų apsaugotas jo įvaizdis.
Tačiau tai nesutrukdė savaitraščiui „VSD“ šių metų vasarį paskelbti nuotraukas, tikriausiai darytas mobiliuoju telefonu kalėjimo pastate.
Kalėjimo administracijos direktoriaus Claude d’Harcourto prašymu buvo pradėtas tyrimas, kurio išvados dar nepaskelbtos. B.Cantat advokatas Olivier Metzneris savo ruožtu Paryžiaus administracinio teismo padalinyje, besispecializuojančiame spaudos teisės klausimais, iškėlė bylą dėl privatumo pažeidimo.
Teismo posėdžio metu, liepos 4 dieną, jis reikalavo 150 000 eurų kompensacijos. Nuosprendžio paskelbimas atidėtas iki spalio 1 dienos.
Su antrankiais
Savaitraščiai „VSD“ ir „Paris Match“ buvo nubausti atitinkamai 5000 ir 6000 eurų baudomis už nuotraukų, kuriose dainininkas nufotografuotas su antrankiais bylos tyrimo metu Vilniuje, publikavimą.
Cantat-Trintignant byla taip pat buvo nagrinėjama ir finansiniu aspektu dėl žalos atlyginimo keturiems Marie Trintignant vaikams, kurie skirtingai reagavo į įvykusią nelaimę. Jų vardu buvo atidaryta sąskaita, skirta dainininko pajamoms, gautoms už CD ir DVD prekybą, pervesti.
Režisierius Samuel Benchetrit, ankstesnis aktorė sugyventinis, dabar augina du jos vaikus ir 2005 m. rugsėjo mėnesį teigė, kad "neprašytų ir neimtų nei cento iš tokio „veikėjo“.
Tuo tarpu su aktoriumi Francois Cluzet, vieno M.Trintignant vaikų tėvu, kuris reikalavo 300 000 eurų, ir su Romanu Klinka, vyriausiu ir jau pilnamečiu aktorės sūnumi, buvo pasirašytas susitarimas. „Mes daugiau nieko neskolingi“ – teigia B.Cantat advokatas.
2006 m. rudenį Prancūzijos žalieji ir komunistai ginčijosi dėl Paryžiaus mero Bertrando Delanoe siūlymo aktorės vardu pavadinti vieną iš sostinės skverų. Balsuojant žalieji susilaikė, o komunistai balsavo „prieš“.
Tačiau pasiūlymas buvo priimtas, ir 2007 metų gegužės 13 dieną Ave-Maria skveras, ketvirtajame Paryžiaus kvartale, buvo pervadintas Marie Trintignant vardu.