Unikalus įvaizdis jau tapo neatskiriamu „Beissoul & Einius“ atributu. Vis rečiau koncertų ir festivalių organizatoriams tenka aiškinti, kad „Beissoul & Einius“ nereikia didelių scenos konstrukcijų ar scenografijos elementų. „Mes patys esame ir koncertas, ir scenografija!“ - sako A. Žabas-Beissoul.
Tiesa, atlikėjas atkreipia dėmesį, kad įmantrius kostiumus dėvėti ne visada paprasta – kartais jie pareikalauja net ir kraujo: Beissoul sceninių kostiumų garderobe yra drabužių, kuriuos velkantis kraujuoja rankos, nes jie pagaminti iš stiklo šūkių.
„Kurdamas sceninius drabužius neturiu jokių taisyklių. Jeigu noriu, kad mano skrybėlė būtų pusantro ar dviejų metrų skersmens ar ilgio, ji tokia ir bus. Bet kokia kaina. Nevalia griauti vizijos ir iš ten atkeliavusių sutvėrimų, formų bei dydžių“, - kūrybos užkulisius atskleidžia Beissoul.
„Beissoul & Einius“ milžiniško dydžio spintoje nėra nė vieno skolinto drabužio, visas avangardinis anturažas yra gaminamas jų pačių rankomis – taip realiu kūnu paverčiami visi Beissoul susapnuoti sutvėrimai.
„Avangardas – tai pašaukimas. Viskas, ką mato mūsų klausytojai, gyveno manyje nuo mažų dienų. Tai įsivaizduotų, susapnuotų būtybių reinkarnacijos, jų tikslus atvaizdavimas mūsų planetos erdvėje. Tikiu, kad kažkur labai toli yra būtent toks pasaulis. Tikiuosi po savo trumpo vizito ir misijos šioje planetoje patekti būtent į jį“, - lyg juokais, lyg rimtai kalba Beissoul.
Į festivalius ir koncertus Beissoul paprastai vežasi 4 ar 5 kostiumus, šiek tiek mažiau – jo scenos partneris Einius. Prieš pasirodymą jiedu apeina festivalio teritoriją ar koncerto aikštelę ir tik likus vos 15-ai minučių iki pasirodymo nusprendžia, kurį kostiumą vilkės scenoje. Tiesa, žvelgiant iš šalies atrodo, kad viskas kruopščiai surežisuota gerokai iš anksto.
Visgi jo pasirinkimai kartais išties pribloškia: pavyzdžiui, vasarą, vieno festivalio metu, kai ore tvyrojo 34 laipsnių karštis, Beissoul scenoje pasirodė vilkėdamas didžiulius kailinius. „Viskas pavyko puikiai: tiek vasaros karštis, tiek mes patys likome gyvi ir sveiki“, - juokiasi Beissoul.
Duetą galima vadinti mados avangardo pradininkais Lietuvos scenoje. Jie tapo svarbiu pavyzdžiu daugeliui Lietuvos atlikėjų, kai pademonstravo, kad džinsus ir megztukus reikėtų palikti gyvenimui už scenos ribų.