Vakaro svečius supo mitinės miško būtybės, buvo gausu mistikos elementų, provokuojančiai geriausius kūrinius atliko „Beissoul & Einius“ duetas.
Raudonu kilimu kviestinė publika žengė nuo pat 20.30 val. Čia pasirodė Agnė Grigaliūnienė, Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi, Arūnas Gelažninkas, Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su vyru Liudu, Jolanta Leonavičiūtė, Karolis Talutis su žmona Kristina, Mantas Wizard Paul de Miko su širdies drauge Gabriele ir kiti.
Visgi, Gytis prasitarė, kad išskirtinė ne tik renginio koncepcija, bet ir jo erdvė – ne tik dėl griežtų ribojimų, bet ir dėl to, kad pati vieta dalies visuomenės yra apipinta mitais, intriguojanti, paslaptinga, nepažįstama. Pano labirintas kuriamas privačiam vakarui uždaromose kazino patalpose. Taigi, ir renginio tema, ir vieta – originalios.
Graikijos mitologijoje dievas Panas siejamas su miško platybėmis, muzika, kūniškais troškimais, o krikščionybė dėl išvaizdos – ragų ant galvos ir ožio kojų – jį prilygina Šėtonui ir demonizuoja, vaizduoja perdėtai seksualiai. O koks yra lietuviškasis Panas, kurį įkūnijo G. Ivanauskas?
G. Ivanauskas pasakojo, savo kuriamais renginiais, pasirodymais, personažais siekia ne tik efekto, bet ir poveikio, kad žmoguje kažkas įvyktų, kad iš renginio jis išsineštų ne tik spalvas, muziką, bet ir žmogiškąjį faktorių, apie ką galvotų dar ilgą laiką renginiui pasibaigus – tai, kas paliečia žmogaus širdį, ką galima apibūdinti emocija, sukurta atmosfera, vaizdinių visumos suteiktu jausmu.
Drąsiems sprendimams reikia ne tik drąsos, bet ir įkvėpimo. Gytis atviras – jo mūzos labai įvairios: žmonės, daiktai, patirtys, pažintys, sapnai.
„Kai kurdavau šokio spektaklius, mane inspiruodavo žmogaus pavidalo mūzos, dėl kurių norėjau sukurti vieną ar kitą spektaklį. Bet mane gali paveikti ir pamatytas gražus kavos puodelis, kuris gali įkvėpti sukurti šokį, choreografiją to puodelio rašto, piešinio tema“, – kūrybiškumo užkulisius atskleidė G. Ivanauskas.
Renginio akimirkos – galerijoje: