Nors jo darbai daugiau nei solidūs. Po daugiau nei 20 metų dizaineris sugrįžo ant Paryžiaus mados savaitės podiumo. Grandiozinis kūrėjo kolekcijos šou sudrebino Čikagą. O Vilniaus publika, po įspūdingiausio kada tik sostinėje buvusio Statkevičiaus madų pristatymo renginio, apie jį kalba po šiai dienai. Išleido dar ir ketvirtą knygą!
Ar jis dėl to susireikšmina? Toli gražu. Saviems jis tiesiog Juozas, kuriam nėra nieko geriau, nei nuosavam Palangos bute patiektas mamos naminis maistas.
Susiję straipsniai
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt