„Įkvėpti Lietuvos dailiojo čiuožimo šokių ant ledo poros, Europos čempionato Kaune bronzinių prizininkų Allison Reed ir Sauliaus Ambrulevičiaus bei nuostabios, beveik 70 000 žiūrovų minios įžiebtos energijos sukūrėme ir Lietuvai bei pasauliui dovanojame unikalų reginį.
Į unikalaus ledo šventę Kaune atvyks per 150 profesionalių šokėjų, akrobatų, kaskadininkų, muzikos harmoniją sukurs simfoninis orkestras bei styginių kvartetas kartu su saksofoninkų sekstetu iš Prancūzijos“, – buvo skelbiama renginio aprašyme.
Vis dėlto panašu, kad šou sulaukė ne tik žiūrovų susižavėjimo. Neilgai trukus, socialiniuose tinkluose pasirodžius pirmosioms renginio nuotraukoms, po jomis pasipylė ir pikti komentarai.
„Visko daug, bet viskas padrika. Renginys televizijai. Orkestras, M. Vitulskis (tik 1 daina), L. Adomaitis ir vedėjai nukišti kažkur į arenos kampą. <...> Beje, vedėjai pasirodė tik antroje dalyje. Pirmoje dalyje visai nesupratau, kas norėta parodyti“, – buvo rašoma vieno žmogaus nuomonėje.
„Delfi“ taip pat sulaukė skaitytojo laiško, kuriame teirautasi, kodėl vedėjai renginyje atsirado tik įpusėjus renginiui ir kreipėsi į Lietuvos čiuožimo federacijos atstovus komentaro.
Anot Lietuvos čiuožimo federacijos, šou vedėjų pasirodymas buvo suplanuotas kaip dalis renginio dramaturgijos. Toks buvo režisierių sumanymas.
„Jų įsitraukimas antroje dalyje buvo sąmoningas sprendimas, siekiant stiprinti pasirodymų eigą ir išlaikyti žiūrovų dėmesį bei intrigą pirmojoje dalyje.
Be to, garso stiprumo suvokimas gali skirtis priklausomai nuo sėdėjimo vietos ar individualaus jautrumo. Visgi, jei garsas kai kuriems žiūrovams buvo per stiprus, gali būti, kad problema kilo dėl netolygaus akustikos paskirstymo ar techninių garso reguliavimo niuansų, kuriuos stengiamės tobulinti“, – „Delfi“ komentavo Lietuvos čiuožimo federacija.
Šou organizatoriai pabrėžė, kad žiūrovų įspūdis apie arenos dydį gali priklausyti nuo pasirodymo koncepcijos.
„Šou buvo suprojektuotas pagal arenos dydį, tačiau kai kuriems pasirodymams galėjo būti naudojami dinamiški judesiai, sukuriantys iliuziją, kad erdvės mažoka.
Šou metu buvo naudojamas standartinis ledo formatas, kuris visame pasaulyje yra įprastas tokio pobūdžio renginiams – 20x40 metrų. Šis formatas atitinka daugumos pramoginių pasirodymų specifiką. Tačiau svarbu paminėti, kad tarptautinių čempionatų metu naudojamas didesnis ledo formatas, siekiantis 30x60 metrų. Dėl šio skirtumo kai kuriems žiūrovams galėjo susidaryti įspūdis, kad šou erdvė mažesnė, nors ji buvo pritaikyta šiam renginiui pagal pasaulinius standartus“, – sakė Lietuvos čiuožimo federacijos atstovai.