Ne paslaptis, kad turinį instagrame kuriantys influenceriai neretai dalijasi tik pagyromis ir liaupsėmis vietoms, kuriose šie apsilanko. Lietuvė, pamačiusi daug gerų atsiliepimų apie viešbutį Monake, nutarė ir pati jį išbandyti. Tiesa, jos laukė ne ta išgirtoji instagraminė patirtis.
„Šiandien kviečiu užeiti į prabanga tviskantį Monako viešbutį ir apžiūrėti jį iš arčiau. Šis viešbutis daug metų buvo mano svajonė. Aš jį buvau mačiusi daugybėje instagramo profilių ir labai norėjau bent trumpam patekti į „pasaką“ ir patirti, ką reiškia pasimėgauti tokia prabanga.
Man patiko viešbučio interjeras, jo prabanga ir spalvos, deja, praleidus šiek tiek daugiau laiko šiame nuostabiame išrinktųjų kampelyje išryškėjo ir kita jo pusė.
Man nepatiko ten dirbančių žmonių arogancija bei požiūris į klientą. Reikėjo laukti kambario, pusryčiai nebuvo įspūdingi, room servisas irgi nuvylė, nes lygintuvo teko laukti apie 2 val. Pradžioje nusivyliau, nes situacijas priėmiau gana asmeniškai, bet vėliau, pabendravę su nuolat šiame viešbutyje apsilankančiais žmonėmis, išsiaiškinome, kad tai yra „normalu“.
Visi mūsų sutikti gyventojai kaip susitarę teigė, kad viešbutis turi vardą ir dėl kliento personalas iš tiesų nepersistengia.
Man buvo labai įdomu, kad ir labai turtingi žmonės taikstosi su tokiu servisu!
Gyvenimo pamokos.
Ši istorija sukėlė man daugybę pamąstymų apie tai, kad absoliučiai viskas gyvenime turi dvi puses.
1. Jeigu santykiuose ar prabangiame gyvenime to nematyti arba transliuotojas stengiasi parodyti, kad yra kitaip, siūlau supratingai nusišypsoti ir prisiminti, kad visi dalykai turi ir savo teigiamas, ir neigiamas puses.
2. Jeigu kavinėse, parduotuvėse ar santykiuose su žmonėmis tu pasijunti blogai ar nesulauki tinkamo dėmesio, jokiu būdu nereiškia, kad toks elgesys nukreiptas prieš tave. Gali būti, kad tu tiesiog papuolei į tokią vietą, kurioje su visais taip pat elgiamasi“, – savo patirtimi dalijosi žinoma tinklaraštininkė.