Pirmadienį socialiniuose tinkluose A. Palšytė pasidalijo nuotraukomis, kuriose ji matyti su širdies draugu K. Skrabuliu. Sportininkė savo mylimąjį sveikino su gimtadieniu.
„Su gimtadieniu, mano meile, amžinai dėkinga už tave“, – šalia nuotraukos, kurioje A. Palšytė įamžinta su K. Skrabuliu, rašė lengvaatletė.
Dar viena akimirka ji pasidalijo ir savo „Instagram stories“, joje matyti, kad mylimasis A. Palšytę buvo atvykęs palaikyti ir į olimpines žaidynes.
„Delfi“ primena, kad penktadienį olimpinių žaidynių varžybas „Stade de France“ stadione pradėjo 32 šuolininkės į aukštį, tarp jų ir lietuvė A. Palšytė, kuri iš Lietuvos lengvaatlečių komandos pasirodė pirmoji. Norint patekti į finalą, dalyvėms kvalifikacijoje reikėjo įveikti 197 cm aukštį, arba patekti tarp mažiausiai 12 geriausiai pasirodžiusių sportininkių.
197 cm buvo olimpinių žaidynių normatyvas, kurį A. Palšytė įvykdė birželio pabaigoje Palangoje vykusiame Lietuvos čempionate. Jos asmeninis ir tuo pačiu šalies rekordas – 201 cm. Atrankos B grupėje startavusi lietuvė jau pirmaisiais šuoliais įveikė ir 183 cm, ir 188 cm aukštį, tačiau mėginant įveikti į 192 cm aukštį pakeltą kartelę A. Palšytė patyrė traumą.
„Varžybos iki traumos vyko gerai ir buvau nusiteikusi gerai. Apšilimas ir visi bandomieji šuoliai vyko puikiai. Negalėjau net pagalvoti, kad viskas baigsis taip, kaip baigėsi. Visus aukščius, iki 192 cm, užtikrintai įveikiau pirmais bandymais. Atlikdama pirmą 192 cm šuolį pajaučiau, būtent atsispyrimo momentu, kad kelis tarsi į vidinę pusę suvaikščiojo, nes labai smarkiai sudūrė. Jau būdama ant čiužinio supratau, kad kažkas yra ne taip. Stengiausi niekam neparodyti, kad šlubuoju, bet minti koją skaudėjo“, – pasakojo A. Palšytė.
Tituluota sportininkė neketino pasiduoti ir bandė toliau tęsti kovą dėl išsvajoto finalo: „Trenerei Audrai ir kineziterapeutui Mantui pasakiau, kad kažkas yra negerai ir reikia kažką daryti. Mantas parekomendavo, kaip užsidėti teipą, kad stabilizuočiau kelį. Kadangi čia olimpinės žaidynės, adrenalinas didelis, galvojau, kad tęsiu varžybas su skausmais. Nebuvo kito pasirinkimo ir turėjau kovoti iki galo, tą ir bandžiau daryti.“
Vis dėlto, situacija atliekant lemiamus šuolius negerėjo, o galiausiai stadioną teko palikti ant neštuvų: „Bandžiau antro bandymo metu įsibėgėti ir supratau, kad bėgti tikrai yra neįmanoma dėl skausmo ir didžiulio kelio nestabilumo. Visgi, buvau nusiteikusi daryti ir trečią bandymą, nes pasiduoti negalėjau. Vilčių didelių neturėjau, bet norėjau atlikti šuolį, nes galvojau, kad tai nėra labai rimta ir galėsiu atlikti bandymą. Įsibėgėjau ir statant koją, atsispyrimo metu, išgirdau didelį pokštelėjimą. Jeigu pradžioje buvau pažeidusi tam tikras struktūras, tai galiausiai visiškai jas suplėšiau ir teko palikti sektorių ant neštuvų su didžiuliu skausmu ir apmaudu. Tikrai ne to tikėjausi.“
Netrukus sportininkei buvo atlikti išsamūs tyrimai, kurie parodė kryžminių kelio raiščių ir menisko plyšimus. Pasirodymą Paryžiuje baigusi lengvaatletė ruošis operacijai, kuri planuojama kitą mėnesį Lietuvoje.