Pora norėjo kuklių vestuvių, mat yra įsitikinę, kad tai – dviejų žmonių šventė. Tiesa, išvengti didesnės šventės nepavyks, mat jau pažadėjo draugams kitą vasarą surengti didesnę puotą ir susituokti bažnyčioje. „Skubėjome tuoktis pačiame jausmų gražume, todėl tik dėl laiko stokos bažnytinę santuoką atidėjome“, - savo apsisprendimą susituokti Santuokų rūmuose aiškino jaunavedžiai, po ceremonijos kartu su šeimos nariais nusprendę pratęsti šventę viename Užupio restoranų prie pietų stalo. Vestuvių liudininkai pora pasirinko Mindaugo seną draugą ir kolegą, o liudininke tapo vyro dvynė sesuo. 

Pasak Vilniaus dailės akademijoje interjero dizainą studijuojančios Ugnės, vienas svarbiausių dalykų – per vestuves išlikti savimi. Aprangą nuotaka derinosi su savo vyru. „Pasirodo, kad jis turi labai gerą skonį. Niekad nesiginčijome dėl to, kaip jis šią dieną turi atrodyti. Jis nenorėjo vilkėti kostiumo, o tai mane labai pradžiugino. Juk tai jau kitaip, nei daro visi. Aš likau ištikima mažai suknelei ir klasikiniams verstos odos bateliams, kurie yra viena iš mano silpnybių. Vestuvinius žiedus sukūrė mano tėvas Titas Simanonis, kuris puikiai žinojo mano gyvenimo stilių. Tad ne veltui žiedai pasirinkti masyvūs. 

Nuotaka pasakojo visada žinojusi, kad svarbiausią savo gyvenimo dieną tikrai nevilkės suknelės iš nuomos salono. Po ilgų paieškų savo svajonių vestuvinį apdarą Ugnė rado vienoje Vilniaus parduotuvių. „Esu labai išranki aprangai, papuošalams. Dėl to kaltinu genus, iš senelio Kazimiero Simanonio ir tėčio Tito Simanonio išmokau atpažinti gerus, tarpusavyje derančius daiktus. Daiktus derinu taip, kad jie nerėžtų kitiems akių, o tiems, kurie nusimano apie aprangą, atrodyčiau suradusi savo stilių“, - DELFI kalbėjo jaunoji, medaus mėnesį su vyru planuojanti švęsti prie jūros užsienyje.

Simanonių šeima garsėjo metalo dirbiniais interjerams, juvelyriniais dirbiniais iš tauriųjų metalų, gintaro. Bendradarbiavo su pasaulinio vardo gamintojais, tokiais kaip "Bvlagri", "Tiffani & Co", "Cartier".

Kazimieras Simanonis - dailininkas juvelyras, Lietuvos nusipelnęs meno veikėjas. Nemažai jo darbų puošia Prezidentūros rūmus.

K. Simanonio kurta mišių taurė buvo padovanota popiežiui Jonui Pauliui II. Lietuvių juvelyro dirbinius turėjo ir JAV prezidento Richardo Nixono žmona, Danijos karalienė Margaret II.

Juvelyras sukūrė ir daug garbės ženklų: Kultūros ministerijos įsteigtą apdovanojimą "Nešk savo šviesą ir tikėk", Lietuvos prekybos pramonės ir amatų rūmų ženklą, apdovanojimą "Prekybos Dievas" ir kt.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (232)